Objednávka VIP klubu za pouhou 1 Kč

Objednávka VIP klubu Zákony BOHATSTVÍ?!

 • ANO
  Objednávám si VIP klub Zákony BOHATSTVÍ?! od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové za cenu 1 Kč (0,1 euro).
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především email, na který poslat přístupové údaje a další odměny zdarma.
 • ANO
  Vím, že k objednávce mohu ještě získat osobní živý mentoring s Tomášem Lukavcem a Martinou Brandovou, a to úplně ZDARMA! (původní cena 9970 Kč)

Jak to ve VIP klubu chodí:

 • 1
  Prvních 30 dní máte pouze za 1 Kč
  Pokud Vás členství ve VIP klubu nenadchne, můžete kdykoliv během prvních 30 dnů svoje členství jednoduše zrušit. A to na emailu podpora@zakonybohatstvi.cz. Pokud svoje VIP členství přerušíte, už se do svého VIP klubu nedostanete, Vaše členství bude nadobro smazáno a přijdete o všechny nasbírané body a odměny.
 • 2
  Vaše VIP členství bude po prvních 30 dnech za 1174 Kč/měsíc (zlevněno z původních 4700 Kč).
  Vaše další platba proběhne automaticky. Přesně 30 dní po tom, co jste vyplnili přihlášku a uhradili Vaší kartou. Hrajeme vždycky fér, VŠE MÁTE NEUSTÁLE POD KONTROLOU.
 • 3
  Bez závazků! Svoje VIP členství můžete využívat kdykoli budete chtít
  Vstupem do klubu vám nevzniká žádný závazek. V klubu můžete čerpat svoje výhody, jak dlouho budete chtít. Velmi rádi Vám s čímkoli pomůžeme a poradíme.

Co o VIP klubu říkáte:

Jsem skoro 2x starší než vy 😀, ale vůbec mi to nepřipadá. Jen vždycky zírám, když mi brnkne z videa nějaká další zajímavá myšlenka. Vlastně mi z toho teď docela i vyplynulo, že chci víc zapracovat na sebevědomí, ač by to spoustě lidem, co mě znají, připadalo hodně legrační... Víc se prodat a míň se podceňovat. Jo jo, osobní značka 😀.

Bára Skálovámajitelka, Jak na Skvrny

Přátelé povedlo se. Šéfka jen seděla a kývala... Dala mi pravomoce ke všemu a uznala to, že se to vede špatně. Přistoupila na nápady mně i kolegyně... Až vše zlé vyřeším, měla bych se stát společníkem komorního divadla. Takže se povedlo a za to patří dík treninkům. Opravdu mi to dalo hodně, a to jsem teprve v začátcích.

Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně

Dostala jsem zakázku na zajištění snídaní pro cca 200 sportovců na letních Borovských hrách. A třešnička na dortu, Modlikovští fotbalisté postoupili do první ligy a sami se nabídli, že mi umístí reklamu na dresy.

Lenka JoklováProvozuji venkovskou prodejnu smíšeného zboží / Havlíčkova Borová

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište nám na podpora@zakonybohatstvi.cz nebo volejte na 774 099 133.

Rádi Vám poradíme a pomůžeme.