POZOR AKCE! Rezervace VÁNOČNÍ značkový networking 2017

VÁNOČNÍ networking večírek


Potřebujete novou energii do roku 2018? Nebo jednoduše chcete strávit čas ve společnosti inspirativních lidí, kteří jsou úspěšnými osobnostmi ve svém oboru? Přejete si koncem roku získat nové kolegy?


9. prosince 2017

16 - 22h, Praha

pro členy VIP Klubu Zákony BOHATSTVÍ ZDARMA


0+
lidí z různých oborů
0
hodin společně
0+
příležitostí k networkingu
0
zážitek k nezaplacení

O svoje přátele se vždycky dobře postaráme,

proto si společně užijeme:

 • Novoroční RITUÁL odpuštění
  Zpomalíme ve vánoční shonu a společně se ohlédneme za rokem 2017. V čem byl rok 2017 úspěšný? Nastavíme společně cíle pro dalších 365 dní plných úspěchu. Nový rok není nic menšího než další příležitost být úspěšnější, bohatší a spokojenější. Připravili jsme pro Vás novoroční RITUÁL odpuštění.
 • Značkový NETWORKING
  Chcete poznat nové spolupracovníky, kolegy nebo nového zaměstnavatele? Celý večer máte možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou vyhledávanými osobnostmi v různých oborech. Žádné postávání s vizitkami, ale opravdový kontakt s více než 250+ lidmi, kteří jsou úspěšní v tom, co dělají.
 • Workshop JÁ JSEM ZNAČKA
  60 minut pro všechny, kteří se celý život podceňují. Zažijete na vlastní kůži svoji hodnotu pro svět a konečně pochopíte, že nikdy není pozdě začít plnit si svoje sny.
 • VÁNOČNÍ raut
  A co by to bylo za večírek bez pořádného vánočního rautu? Svařák. Čaj. Cukroví, štrúdly a perníčky. Po dobu celého večírku máte k dispozici raut s občerstvením ZDARMA.
 • Tombolu a soutěže o ceny
  Soutěžit budeme o knihy, videotréninky, Zákoníky BOHATSTVÍ a nově můžete přidat do tomboly i své produkty a služby. Skvělá příležitost jak oslovit nové klienty!

Znáte nás z:

Vstup pro širokou veřejnost
2470.00 Kč
Novoroční RITUÁL odpuštění
Značkový NETWORKING
Workshop JÁ JSEM ZNAČKA
Vánoční RAUT
Tombola a soutěže o ceny

Minulý ročník s námi byli:

"Za mě to byl velmi příjemný večer. Zažil jsem už hodně teambuildingových akcí, ale tahle byla opravdu skvělá."

Aleš Kalinaautor Emočních rovnic

"Na večírku byla cítit vřelost, láskyplnost a propojení. Líbilo se mi rodinné prostředí a rituál, který měl obrovskou sílu."

Lucie Königovámentorka, koučka, lektorka

"Nádherná výzdoba, krásná hudba, domácí atmosféra. Něco takového jsem ještě nezažila."

Iveta Jasmína Smithterapeutka

"Vanocni vecirek Brandovych byl kouzelnym predvanocnim zazitkem plny skvelych lidi, vyborneho punce, osobni a srdecne nalady."

Lucie Vašinovámajitelka značky JoliPetit

"Vánoční večírek s Brandovými - tomu se nedalo odolat. Přihlásila jsem se jako dobrovolnice, protože mě baví nakukovat i pod pokličku a ráda poznávám lidi i jinak, než jen přes obrazovku počítače. U týmu kolem Martiny a Tomáše je vidět, že všechno klape. Jestli to nebude tím, že to nikdo nebere jako práci, ale jako zábavu? 🙂 A na výsledku je to hodně vidět. Vykouzlit útulné prostředí z vybydleného starého skladu během minimálního času se povedlo na jedničku. Celý program byl příjemný a přirozený, přesně tak jako jeho hlavní představitelé a celý tým. Oceňuji i to, že byl velký prostor pro networking a navíc se tam sešli lidé, kteří mají něco společného - svůj osobní rozvoj. Nejhezčí byl pro mě asi rituál, to byla atmosféra přímo magická."

Barbora Skálováautorka projektu Jak na skvrny?

“Na večírky moc nechodím, spíš výjimečně...ale na tento jsem byla osobně pozvána, tak jsem šla, no přiznám se s trochou obav, co zas bude...Ale! U dveří vyparáděná Brandová, opodál Brand s osobním! přivítáním. Obsluha mě hned svlékla ze zimního kabátu (prý zdarma:-)). Všude to vonělo vánočním cukrovím, vínem, chlebíčky. Kromě libosti do žaludku, spousta rozzářených lidí. Program mě tak přijemně zaměstnal, že se mi nechtělo jít domů. Nejvíc mě dojalo "spalování starého" a vítání nového do mého života. Na Brandových mě baví jejich otevřenost, srdečnost a zájem, jak přistupují ke každému z nás.”

Irena Bartošováprofesionální sexological bodyworker

"Z akce jsem byl nadšený. Velice rád jsem jí podpořil i svými víny, která tekla doslova proudem. Zábava plynula a nadchla mě také tajná výzva, které jsem se účastnil. Bylo to magické."

Marek Gertnervinař s tradicí

"Večírek byl jedna z nejhezčích akcí, kterou jsem zažila. Obsluha nosila roztomilé santovské čepičky, všude bylo jídlo, skvělé víno, dobroty na ochutnání a nejvíc ze všeho se mi líbilo, že se Tomáš s Martinou opravdu zastavili u každého člověka a povídali si s ním. A to při počtu 150 lidí nebyl lehký úkol."

Pavlína Bartošováosobní asistentka

"Tak tohle byla fakt veliká akce. Jsem rád, že jsem u toho mohl být a pomoct s ozvučením. Upřímně jsem nečekal takovou úžasnou atmosféru a toho jídla!"

Adam Ďurčstudent a vášnivý kytarista

Přiznám se, že se mi na Vánoční večírek nejdřív vůbec nechtělo. Doma je před Vánocemi vždycky tolik práce! Nakonec jsem se domluvila s přítelkyní, Janou Menšíkovou, a na večírku jsme se sešly. Rozhodně toho nelituji, ba naopak! Vánoční večírek byl skvělou akcí, kde jsem potkala nejenom staré přátelé, ale poznala i mnoho nových, podobně naladěných lidí. Podpořila jsem jednu z neujužitečnějších iniciativ v ČR, Neuroaxon Jarmily Zippserové. Pobavila se u vystoupení Václava Upíra a díky rituálu od Tomáše Lukavce jsem zaměřila svou pozornost a pustila z života to staré a nepotřebné, abych vytvořila místo pro nové... A nové opravdu přišlo! Díky Tomášovi a celé jeho bandě, která je vždy tak inspirující a nabitá energií.

Martina Mikolášováautorka projektu Šťastná máma

JAKO DOMA. UDĚLEJTE SI u nás pohodlí a užijte si skvělé setkání s více než 250+ lidmi z různých oborů a zaměření. No, kdy se Vám tohle poštěstí?

9. prosince 2017

od 16 do 22h, Praha

Těšíme se na každého z vás. Uděláme maximum pro to, abyste se na naší ŽIVÉ AKCI cítili jako doma. Společně se odreagujeme a zaměříme se na start do nového roku 2018.

VÁNOČNÍ zóna pro členy VIP KLUBU ZDARMA

VSTUP DO VIP zóny:

Pro vstup do vánoční VIP zóny si do peněženky přibalte svoji VIP kartičku člena klubu Zákony bohatství.

Michaela
Michaela
péče o naše VIP zákazníky

Pouze pro VIP ČLENY klubu:

Potřebujete pomoci s ubytováním nebo další informace? ☏ (+420) 774 099 133

Pomůžeme Vám s čímkoli.

Chcete mít víc PENĚZ a podporu klíčových LIDÍ ve Vašem oboru?

POVÝŠENÍ v nedohlednu, MÁLO klientů, PENÍZE jen tak tak, NEDOSTATEK času na rodinu, rostoucí nároky DOBY a nechuť se neustále PŘIZPŮSOBOVAT TRHUA DOST!  Připojte se k více než 61 000 spokojených LIDÍ!

Získejte vstupenku do KLUBU úspěšných!

>>VIP KLUB POZVÁNKA<<