Objednávka knižního HITU 2018!

(+ BONUSY pro Vás!)

Mrcha vs. Hodná holčička

Staňte se SEBEVĚDOMOU a FINANČNĚ SVOBODNOU ženou 21. století! (...a odhalte příběh obyčejné chůvy milionářů, která se díky 4 krokům stala milionářkou!) 

"Jsem nadšená, že už více než 17 000 žen četlo on-line ukázku knihu, kterou UŽ dnes můžete získat v tištěné a ucelené podobě i Vy!" 🙂

ONLINE předloha knihy inspirovala v roce 2017 přes 17 000 žen k akci vyjít z davu, nesloužit jen druhým a plnit si své vlastní sny! ❤

PŘIDÁTE SE dnes mezi ně? 🙂 

Možná patříte mezi ženy,

které chtějí:

 • v dnešním světě odhalit svůj autentický klíč k úspěchu a prosadit se! (jednou provždy!)
 • žít svůj život naplno a dosáhnout finanční pohody! (opravdu!)
 • skloubit svůj pracovní a osobní život a nepřijít o jedno ani druhé! (bez stresu!)
 • najít cestu, jak dostat své plány či kariéru dlouhodobě do zisku (znovu a znovu!)
 • stát se nezávislou na kriticích a moci zajistit sebe či rodinu (ach ta úleva!)
 • uspořádat svou práci, podnikání či osobní život do systematického kruhu pořádku a klidu (a dopřát si pak zaslouženou dovolenou...)

 ALE proč to pořád "dře"? 🙁 

A díky knize NEBUDE!

 • PROTOŽE jste možná žena, která se denně stará o rodinu, děti, domácnost, partnera či ostatní, ALE co Vy??? (v knize Vám prozradím tipy a triky, jak mít dostatek času a energie i pro sebe!)
 • PROTOŽE Vás trápí svět financí a všichni Vám jen říkají, že to je svět chlapů, ALE Vy o přioperování "pindíka" nestojíte... (v knize Vám ukážu, jak my ženy můžeme vydělávat mnohonásobně více a zůstat přitom své!)
 • PROTOŽE už máte možná po krk věčně nenalazeného šéfa či neurvalých klientů, ALE bojíte se říci "ne + dost"... (v knize Vám ukážu prakticky, jak na šéfa, nerudné klienty či podrážděnou tchýni!)
 • PROTOŽE máte někdy pocit, že Vás nikdo nevnímá a nebere ohled na Vaše potřeby, ALE Vy chcete víc! (v knize Vás naučím získat to, co CHCETE a POTŘEBUJETE!)
 • PROTOŽE Vás vnímám a respektuji, napsala jsem pro Vás tuto knihu. Opravdu přeci nechcete (já tedy ne!) dopadnout takto:

PROTO jsem se rozhodla

knihu vydat!

Jaký je podle Vás největší problém nás žen v 21. století? Za mě je to rozhodně nedostatečné SEBEVĚDOMÍ! (A od toho se odvíjí vše ostatní...) Neustále nás ujištují o tom, jak je podnikání pro chlapy, že žena má zůstat v ústraní a mile se usmívat, že žena kariéristka nemůže vůbec milovat naplno, že patříme do domácnosti k dětem, pračce a plotně atd.  DOST! 

Chceme si získat uznání svého okolí či své rodiny a plnit si své sny. Sníme o  tom stát se finančně svobodnou a nemuset se pořád doprošovat druhých... Jenomže jak? Hodně z toho padá právě na SEBEVĚDOMÍ! 

Proto se na SEBEVĚDOMÍ v knize zaměřuji. Ne, kniha není módním časopisem vhodným na prolistování u kadeřníka. Naleznete v ní přímé a jasné odpovědi. Více než to... ŘEŠENÍ!

“Ženami se nerodíme, ženami se stáváme.” - Simone de Beauvoir

Co v knize ODHALÍTE?

A co Vám obohatí život?

 • 4 KONKRÉTNÍ PRINCIPY úspěšných žen k FINANČNÍ SVOBODĚ a trvalému SEBEVĚDOMÍ (používá je například Meryl Streep, Oprah Winfrey či ředitelky významných značek)
 • 35 PŘÍPADOVÝCH STUDIÍ výjimečných žen, o kterých se moc nemluví a přitom změnily svět! (předvedu Vám cestu, jak i Vy můžete udělat to co ony a přitom zůstat svá!)
 • 27 TAJNÝCH PŘÍBĚHŮ z mého života chůvy (a přímé příklady nejčastějších chyb žen v osobním životě)
 • 28 PRAKTICKÝCH RAD A TIPŮ z mého podnikání, které jsem rozjela od nuly k milionům (a začala jsem tak spolupracovat na charitativních aktivitách s Halinou Pawlowskou, Tatianou Vilhelmovou, Danou Batulkovou či Dominikem Haškem)
 • další BONUSY a výhody v hodnotě ...... Kč ZDARMA!

POMÁHAT ženám se sebevědomím je můj životní styl!

Martíí, 6 objednávek. 6 od čtvrté do desáté hodiny, kdy jsem vstávala. 🙂 Bože, to je pocit! DĚKUJI, ŽE MI POMÁHÁŠ. Jurášek mě dostal, když viděl mé nadšení, říká: "joooo, máme penízky na byteček".

Tereza MachováAromaterapeutka ve společnosti Aromaterapie HABIBI

Dva roky jsem přešlapovala a nevěřila si a BUM, najednou se vše otáčí. Najednou mi během pár dní chodí zakázky. Děkuji Martině za podporu. Jsem ráda, že se na ni mohu spolehnout!

Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně

Za spolupráci jsem moc ráda zaplatila, moc mi pomohl nadhled, díky kterému byl můj 2. ročník projektu Získám dobrou práci svěžejší a propracovanější. Těším se na další spolupráci. Martina jde na rozdíl od ostatních autorů do hloubky a to se mi líbí!

Jana BártíkováAutorka projektu Získám dobrou práci

Martině chci poděkovat za podporu při spuštění mého prvního projektu ONLINE! Za 3 dny jsem vydělala více, než masírováním a lektorováním za 3 měsíce! Martině patří opravdu veliké díky! Stála při mně a hooodně pomáhala i v nočních hodinách (kdy jsem ji napsala o pomoc), podporovala mě, motivovala, inspirovala. A fandila. Moc děkuji!

Tereza MachováAromaterapeutka ve společnosti Aromaterapie HABIBI

Anna Kulovaná, česká herečka

Co se o mně říká?

Okamžitě jsme věděla, že s Martinou chci spolupracovat, což se mi při nejbližší možné příležitosti splnilo! Má schopnost vcítit se do potřeb klienta a nabídnout mu kreativní řešení, které má styl. Jde k podstatě. Otevírá oči. A tím Vám pomůže být více sami sebou! Vřele doporučuji.

Jitka ZoderováZakladateka Bussiness Animals

Martina je jeden z výjimečných lidí, který buduje svůj brand na porozumění ostatním a odpovědnosti. Je to leader ve svém oboru a velmi ráda s ní spolupracuji.

Rostya Gordon SmithPatří mezi 50 TOP ve světovém HR, autorka knihy Úspěšně s kůží na trh

Musím moc poděkovat Martince, která mi hodně pomohla s návštěvností webových stránek. Jelikož návštěvnost klesala, tak bylo potřeba změny. Udělala jsem nové webové stránky, kde jsou velmi základní informace. No a do těch jsem zabalila stránky s nízkou návštěvností. Také jsem dala počítadla návštěvnosti. A co myslíte, že se stalo? Návštěvnost raketově stoupla. Za několik hodin z 0 na 982 kliknutí a shlédnutí stránek. Takže Martinko Brandová, moc velký dík!

Ivana KonečnáPojištění pro zemědělce

Moc tě zdravím a chtěla bych ti poděkovat.V prosinci jsi mi pomohla vydat knihu, která odstartovala směr mého života tak, abych se poskládala a dělala přesně to, co potřebuji dělat, abych mohla lidem pomáhat naplno. Ta kniha měla být původně superlevným produktem, který měl být aspoň trochu užitečný. Nakonec mi píšou lidé i ze zahraničí, že jim pomohla neuvěřitelným způsobem, někoho zachránila před operací, někomu zachránila celkové zdraví a někomu pomohla superrychle od bolesti zad. A já nakonec díky ní můžu realizovat něco, co bych bez ní vůbec udělat nemohla. P.S. A už se moc těším, až to společně ruku v ruce ukážeme světu. Mějte se krásně a moc tě mám ráda. Zuzka.

Zuzana KejíkováAutorka knihy, expert na řešení vbočeného palce bez operace

NEJDŘÍV Vám vezme dech

...pak pohladí SRDCE!

"Kniha Martiny je jedinečným a nepostradatelným průvodcem každé Ženy, která se rozhodla jít za svým cílem. Anna Kulovaná, slavná česká herečka.

DNEŠNÍ CENA:  397 Kč (16 Euro)

+  bonusy v hodnotě 3 499 Kč ( 130 Euro)  ZDARMA!

+ BONUSY zdarma ke knize!

Vezmeme to od podlahy!

 + 4 VIDEO LEKCE O SEBEVĚDOMÍ!

Součástí knihy je 4dílný videokurz, který Vám předá TIPY navíc a dá Vám příležitost otestovat si Vaše SEBEVĚDOMÍ rovnou ve Vašem pracovním či osobním životě! 

PŮVODNÍ CENA:  970 Kč (36 Euro)

KE KNIZE: ZDARMA!

 + FB SKUPINA NA MÍRU PRO VAŠE POTŘEBY !

Jakmile si koupíte knihu, okamžitě získáte přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde najdete ženy, který řeší stejné problémy jako Vy a můžeme si tak být vzájemně oporou a podporou!

PŮVODNÍ CENA:  K nezaplacení

KE KNIZE: S LÁSKOU A ZDARMA!

 + VKUSNÝ NÁRAMEK SPOJENÝ S VÝZVOU!

S touto knihou nemusíte zůstat jenom u čtení! S náramkem absolvujete svoji tajnou 30denní výzvu, díky které razantně zvýšíte své sebevědomí (...a kamarádky užasnou!).

PŮVODNÍ CENA:  59 Kč (2 Eura)

KE KNIZE: ZDARMA!

“Nejlepší ochranou, kterou může žena mít, je odvaha. Odvaha udělat něco nového, nesmělého, něco, co by jinak a jindy neudělala!” - Elizabeth Cady Stanton

Pár "drbů" o autorce...

Podle skutečných událostí...

Vyrůstala v rodině, která si celým srdcem přála syna , milovníka sportu. I když byla ke všem vždy hodná, od dětství trpěla nízkým sebevědomím a nadváhou. Od 14 let pracovala jako nesmělá chůva na kraji Prahy. Organizovala domácnosti milionářů i sociálně slabých rodin. Starala se o rodiny s 6 dětmi v 1kk. I o rodiny ve vilách. Myslela, že zůstane chůvou nadosmrti...

Jednoho dne se jí začalo jedno dítě dusit. Díky její rychlé a vyrovnané reakci mu před očima rodiče zachránila život. "Martino, díky Vám žije!" řekla jí maminka v slzách. Díky tomu si Martina uvědomila, že její život má vyšší poslání a že musí pomáhat. Že schovávat se je sobecké. Na vzorku více než 150 rodin, ve kterých hlídala, si uvědomila nejčastější problémy moderních žen. Začala podporovat sebevědomí žen a jejich emancipaci v pracovním a podnikatelském prostředí. V tom, že nemusí být perfektní, aby uspěly. A že jejich plnohodnotný život má větší smysl než pomyslná dokonalost.

Co o Martině ženy říkají?

Já to prostě musím napsat. Dnešní webinář Martiny byl nejlepší webinář, co jsem kdy v životě slyšela. Fakt mi padla brada. Díky Marti, a nemůžu se dočkat, až tě potkám osobně.

Lenka NeubauerováLektorka angličtiny a němčiny

Martina mi pomáhá zviditelnit moji značku na trhu. Pokud Vám záleží na Vašem jméně a na tom, aby se Vaše výsledky zmnohonásobily, neváhejte!

Alexandra JohnAutorka knihy Sama sobě šéfem

25 let jsem pracovala jako soukromý pedagog. Moje výsledky stagnovaly, neposouvala jsem se dál. A tak přišel bláznivý nápad. Rozhodla jsem se kompletně změnit obor. Po první schůzce s Martinou Brandovou jsem byla nadšená. Začaly jsme společně tvořit moje webové stránky, napsaly jsme skvělé texty a vyfotily precizní fotky, které přesně vyjádřily, co jsem chtěla. S Martinou nyní dlouhodobě spolupracuji. Díky!

Mgr. Irena Bartošová, CSBCertifikovaný sexuological bodyworker, specializuje se na práci se ženami v menopauze

Martina netlačí na pilu, nechce, abych všechno uměla teď hned, ale učí mě postupné změně návyků zkoušením a použitím různých přístupů, tak aby mi to co nejvíce vyhovovalo. Inspiruje mě a motivuje k dělání drobných krůčků na mé cestě ke šťastnému a spokojenému životu, splnění mého snu uprostřed kruhu lidí, které miluji. Díky Martině jsem pochopila, že žena nemusí být modelka s luxusním outfitem a prosklenou kanceláří, aby byla šťastná a spokojená. Že musím být spokojená hlavně sama se sebou, abych pak mohla pomáhat ostatním, což je mou velkou touhou. A v neposlední řadě jsem díky Martině konečně pochopila, že to jediné jisté, co na této planetě mám, jsem já sama. A proto je potřeba se sobě věnovat na prvním místě. Je to podobné jako instrukce v letadle, kde vám říkají, že nejdřív musíte zachránit sami sebe, abyste pak mohli zachránit své dítě – opačně to nefunguje. Nikdy jsem ještě ve svém životě nepotkala člověka, který by mi v tak krátkém čase dokázal tolik pomoct s vlastním sebevědomím a donutit mě k akci, jako Martina. A to jsem s ní ještě ani jednou nemluvila naživo!!!

Petra Žilková Koordinátorka bezpečnosti

JAKÝ je příběh vzniku knihy?

Krok za krokem

 • 1
  Vesnická chůva k pohledání!

"Tlustý parník Martina," tak mi říkali ve škole i doma. Trpěla jsem tím nejnižším sebevědomím, které si lze vůbec představit. Vše jsem vzdala. A ve 14 letech jsem začala pracovat jako chůva na plný úvazek. Přebalit. Vyžehlit. Napapat. To byl můj slovník. Přes 6 let...

 • 2
  "Mám naději?"

Představte si narozeninovou oslavu malého chlapce. Náhle leží na zemi a dusí se! Díky mé rychlé a vyrovnané reakci mu před očima zhroucených rodičů zachraňuji život. "Martino, díky Vám žije!" Uvědomuji si, že mám větší hodnotu.

 • 3
  Mé POSLÁNÍ, opravdu?

Ostatní ženy se mě začaly z ničeho nic ptát: "Jak se Vám daří si držet takové sebevědomí, nepodceňovat se? Můžete mi poradit ? Jsem ztracená a nevím kudy kam..." Milionářky a ptají se chůvy na názor?

 • 4
  CHCI pomáhat VÍC!

V roce 2016 jsem na charitách navázala spolupráci s osobnostmi jako Tatiana Vilhelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská nebo Tomáš Verner. To vše na pomoc dětem v dětských domovech či zdravotně postiženým.

 • 5
  Vydávám E-BOOK!

A pak to přišlo. Začátky podnikání. Nejprve jedna firma. Pak druhá... A já nestíhám ženám odpovídat a konzultovat zároveň. Proto vydávám v roce 2017 ebook Mrcha Vs. Hodná holčička. A světe div se: stahuje ho přes 17 000 žen!

 • 4
  ŠUP a je tu kniha... 🙂

Vše krásně ladí, doplňuje se. Mé zkušenosti z více než 150 domácností chudých i bohatých žen + mé milionové podnikání, o které s láskou pečuji. Vzniká praktická kniha plná návodů pro moderní ženu, jak dosáhnout trvalého SEBEVĚDOMÍ a FINANČNÍ SVOBODY! 

Z chůvy milionářů MILIONÁŘKOU?

Pomůžu Vám i ve Vašem oboru!

Své záměry pomáhat realizuje již přes 7 let. Od roku 2016 spolupracuje na charitativních aktivitách s českými celebritami jako jsou Tatiana Vilhelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská nebo Tomáš Verner. Za tímto účelem spoluvytvořila několik videí a akcí, ve kterých se vybíraly peníze na nemocné či postižené děti.

V roce 2017 publikovala svou sbírku rad a tipů pro ženy v ebooku MRCHA VS. HODNÁ HOLČIČKA. V nich pomáhá ženám plnit si sny, být sebevědomější a nepodlehnout umělým představám o ženské roli ve společnosti. Ebook se stal hitem a stáhlo si jej již přes 17 000 žen.

"Je potřeba být odlišná, abyste byla nenahraditelná!"

Coco Chanel

Svým příběhem "Od chůvy milionářů až k milionářce" zasáhla během 3 dní na Seznam.cz přes 69 000 čtenářů a sklidil veliký ohlas u žen, které ztratily vůli podnikat či realizovat své sny z šuplíku.

Martina se na sociálních sítích a internetu proslavila díky svému autentickému přístupu k životu, denně vkládá příspěvky na svůj soukromý FB, v kterých nepřímo ženy inspiruje k plnění si svého poslání bez ohledu na vzhled či vnější projevy. V nynější době se věnuje publikační činnosti, svému vlastnímu podnikání či konzultacím více než 5 000 žen ve své komunitě. Své exkluzivní poradenství poskytuje ve VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!

0
let zkušeností
0
žen, kterým jsem už pomohla
0
čtenářek online předlohy

Podporuji ženské SEBEVĚDOMÍ! To je mé poslání.

Martino Brandová, děkuji, splnila jsi mi můj tajný sen, o kterém jsem nikdy nikomu neřekla.

Zuzana KejíkováAutorka knihy, expert na řešení vbočeného palce bez operace

Mega dikes Martině. Super, to se prostě nevidí ta otevřenost, jen tak. Pokaždé zírám, jak mi opravdu povíš narovinu, co a jak dělat. Teda, to je paráda, opravdu. Já teď tedy, nabitá energií, jdu ještě upravovat svůj web. Mám u tebe mega podporu.

Renata RecmanováNetwork marketing

S Martinou spolupracuji druhým rokem a musím uznat, že je velká profesionálka. Vždy je perfektně připravena, je originální a umí pozitivně motivovat své okolí. Pedagogicky dokáže zaujmout nejen děti, ale i dospělé. Mezi její silné stránky patří spolehlivost, kolegialita, časová flexibilita a rozhodně se nezalekne žádné výzvy. Osobně si Martiny moc vážím a je pro mne velkou inspirací a obdivuji jejího obchodního ducha.

Michaela JadrnáHlavní vedoucí turnusů pražské Ambroziády

S Martinou jsem se potkala ani ne před rokem, ale mám pocit, jako bychom se potkávaly celý život. Pomáhá mi realizovat mé sny a plány, i když to není vždycky procházka růžovým sadem. Díky jejímu odhodlání a laskavému a otevřenému vedení jsem stále na cestě stát se svým lepším já. Inspiruje mne svou bezprostředností, vytrvalostí a vášní pro to, co miluje. Je mi múzou a přítelkyní, ačkoliv se vlastně osobně téměř neznáme. Učí mne sebe-lásce a sebe-přijetí, které jsou především pro ženy nepostradatelnými vlastnostmi a podává ruku všem z nás, které potřebují najít samy sebe. Jsem opravdu šťastná, že ji můžu znát a její kurzy, workshopy a vůbec pobývání s ní doporučuji všem ženám, respektive bytostem obecně. Marti, děkuju, však ty víš...

Markéta HeroutováPřekladatelka

“Pokud chcete, aby se něco řeklo, požádejte muže. Pokud chcete, aby se něco udělalo, požádejte ženu.”

- Margaret Thatcher

LÁSKA NA PRVNÍ pohled

Vy a Vaše sebevědomá budoucnost!

"Hodné holky se dostanou do nebe ale zlobivé tam, kam chtějí. Děkuji za knížku Martiny a doporučuji ji všem čtenářkám!" Eva Decastelo, česká herečka, moderátorka a uznávaná královna bulváru

DNEŠNÍ CENA:  397 Kč (16 Euro)

+  bonusy v hodnotě 1 029 Kč ( 39 Euro)  ZDARMA!

+ BONUSY zdarma ke knize! (Pouze nyní.)

Jinde je prostě nedostanete...

 + 4 VIDEO LEKCE O SEBEVĚDOMÍ!

Součástí knihy je 4dílný videokurz, který Vám předá TIPY navíc a dá Vám příležitost otestovat si Vaše SEBEVĚDOMÍ rovnou ve Vašem pracovním či osobním životě! 

PŮVODNÍ CENA:  970 Kč (36 Euro)

KE KNIZE: ZDARMA!

 + FB SKUPINA NA MÍRU PRO VAŠE POTŘEBY!

Jakmile si koupíte knihu, okamžitě získáte přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde najdete ženy, který řeší stejné problémy jako Vy a můžeme si tak být vzájemně oporou a podporou!

PŮVODNÍ CENA:  K nezaplacení

KE KNIZE: S LÁSKOU A ZDARMA!

 + VKUSNÝ NÁRAMEK SPOJENÝ S VÝZVOU!

S touto knihou nemusíte zůstat jenom u čtení! S náramkem absolvujete svoji tajnou 30denní výzvu, díky které razantně zvýšíte své sebevědomí (...a kamarádky užasnou!).

PŮVODNÍ CENA:  59 Kč (2 Eura)

KE KNIZE: ZDARMA!

Ženám pomáhám se SEBEVĚDOMÍM pravidelně a DLOUHODOBĚ!

“Pokud chcete, aby se něco řeklo, požádejte muže. Pokud chcete, aby se něco udělalo, požádejte ženu.”

- Margaret Thatcher

 

Autorka knihy v roce 2016 vytvořila charitativní pořad s celebritami na pomoc dětem z dětských domovů či lidem v nouzi. ❤ V knize odkrývám i příběhy ze zákulisí!

SEČTENO A PODTRŽENO: co vše získáte + jaké BONUSY K TOMU?

 • KNIŽNÍ HIT MRCHA VS. HODNÁ HOLČIČKA!
  Dlouho očekávaný knižní titul Martiny Brandové, který navazuje na úspěch své online předlohy. Tu si stáhlo v roce 2017 přes 17 000 nadšených čtenářek!
 • 4 VIDEO LEKCE O SEBEVĚDOMÍ!
  Součástí knihy je 4dílný videokurz, který Vám předá TIPY navíc a dá Vám příležitost otestovat si Vaše SEBEVĚDOMÍ rovnou ve Vašem pracovním či osobním životě!
 • VKUSNÝ NÁRAMEK SPOJENÝ S VÝZVOU!
  S touto knihou nemusíte zůstat jenom u čtení! S náramkem absolvujete svoji tajnou 30denní výzvu, díky které razantně zvýšíte své sebevědomí (...a kamarádky užasnou!).
 • VSTUPENKA NA KŘEST KNIHY V PRAZE!
  Chcete se osobně sejít s autorkou? Získat od ní další věnování? Podpis? Vyfotit se s ní? Či probrat spolupráci? Ke knize získáváte i VSTUPENKU na křest knihy s celebritami, který proběhne v červnu! Tam nesmíte chybět! Lístek můžete využít Vy a nebo ho darovat!
 • FB SKUPINA NA MÍRU PRO VAŠI PODPORU!
  Jakmile si koupíte knihu, okamžitě získáte přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde najdete ženy, který řeší stejné problémy jako Vy a můžeme si tak být vzájemně oporou a podporou!

 BĚŽNÁ CENA:  1 426 Kč ( 52 Euro) 

 CENA V OBJEDNÁVCE:

397 Kč (16 Euro)

Jste připravená vzít úspěch do svých rukou a odhalit 4 kroky k finanční svobodě a vnitřnímu sebevědomí? 

V tom případě udělejte další krok!