Už nebudete závislí na náladě šéfa v práci...Vaše aktivity společně proměníme v peníze a získáte tak více času na sebe a plnění Vašich tajných snů!

~ Osobní pozvánka od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové ~

Zde máte pozvánku do VIP klubu. Stačí 30 minut 1x týdně a získáte od nás vše, co potřebujete k tomu, abyste dostali povýšení v práci, našetřili peníze do zásoby a měli víc času pro sebe, svou rodinu a své sny.

Úmorná hypotéka, hodiny v práci, která Vás nebaví, strach, jestli vyjdete každý měsíc         s penězi a nenaplněná touha mít konečně trochu klidu a vydechnout? Jet na dovolenou, odpočinout si a všechny problémy hodit za hlavu? Ale kdy? Za co? A jak?

Možná nyní pracujete ve STÁTNÍ či SOUKROMÉ společnosti. Možná řešíte komunikaci na pracovišti, jak si říci o více peněz, jak získat respekt a uznání a přitom si plnit své pracovní i osobní sny. Naším cílem je podpořit růst Vaší kariéry pomocí návodů a postupů, které nám kdysi chyběly... A protože scházely i našim klientům, kteří se na nás obraceli a obrací, vymazlili jsme strategie, které dnes a denně pomáhají tisícům lidí             v České i Slovenské republice!


Těch 8 let výzkumu a testování jsme vměstnali pod jednu střechu.  A vytvořili jsme pro Vás klub - online platformu, kde se setkávají lidé z celé České i Slovenské republiky a mohou NONSTOP čerpat rady, návody a vylepšováky ze zaměstnání a ještě to sdílet     s ostatními VIP členy. 

Odpovíme Vám na otázky: ,,Jak vyniknout ve svém oboru? Jak se zajistit na důchod? Jak si vydělat na zaslouženou dovolenou? Jak strčit svou konkurenci v práci konečně do kapsy? Jak méně pracovat a více si užívat život? Jak využívat sociální sítě? Jak najít práci svých snů v moderní době? Méňě prokrastinovat a více si plnit sny? " A další, které Vás napadají a chcete na ně odpovědi.

Nejsme gympl, ani drahé školení v práci, kde musíte sedět celý den, vůbec Vás to nebaví a hlavně to nedává nakonec ani smysl. Místo toho na Vás ve Vaší členské sekci čeká už 20+ online tréninků, které Vám dají odpovědi na to, co hledáte.

Chceme, abyste se u nás cítili férově a jako doma. Nejsme tu, abychom Vám přidělávali práci, ale naopak Vám předali, jak to udělat, aby Vám práce nebránila ve skutečném životě. Ano, i Vy na něj máte právo.

Koho baví dělat stále otroka druhým, muset prosedět hodiny na zadku u pracovního stolu nebo být doma s dětmi s pocitem, že Vám mezitím skutečný život utíká mezi prsty?

Neslibovali jsme si všichni od života trochu víc? Více peněz, času na sebe, zážitků a klidu?

Jestli jste jako většina zaměstnanců, tak přesně tyto věci řešíte a možná si kladete otázku, jak je možné, že někteří lidé jsou ve svojí práci opravdu spokojení, mají dostatek času na svoje záliby, zase si koupili nové rodinné auto a jedou už podruhé tenhle rok na dovolenou?

Jsou lepší? Pracovitější? Chytřejší?

Ne. Oni jenom zvolili jednodušší přístup a moderní strategii úspěšných zaměsntanců. A my jsme tyto postupy zmapovali a dali všechny na jedno místo. Do VIP klubu Zákony bohatství?!

Naše nástroje a strategie Vám pomohou zjednodušit si život i práci, a třeba získat přivýdělek bokem. Ne, nemusíte hned začít podnikat. Povedeme Vás postupně, a uvidíte, třeba jednou se do toho pustíme a pomůžeme Vám! Možná je tohle Váš start bodoucího podnikání, kdo ví? 🙂 Klub je tu pro Vás dlouhodobě, každý den a kdykoliv budete potřebovat. Jste to Vy, kdo je pánem situace a určuje si, kdy bude chtít co dělat. Navíc pro to nemusíte nic moc udělat. Celým klubem Vás krok za krokem provedeme.

Přestaňte hledat po kouscích jinde na internetu a draze. My Vám předáme všechno na jednom místě a hned. Tu nejtěžší část jsme udělali za Vás a ještě Vás na Vaší cestě budeme podporovat. Jsme tu s Vámi. Stejně jako dalších 84 237 našich spokojených klientů, kteří již prošli cestu před Vámi a spolupracovali s námi. V klubu se můžete zapojit do diskuze s ostatními členy, kteří se mezi sebou radí, pomáhají si, sdílí kontakty a to, co jim skutečně funguje.

Nenabízíme Vám složitá řešení od moře nebo nepřehlednou členskou sekci, kde nebudete vědět, kam dřív skočit.

Vyložíme všechny svoje karty na stůl a opravdu Vám pomůžeme získat nástroje, které Vám zajistí lepší příjmy nebo dovolenou, kde si odpočinete od práce. Vypnete. Protože víte, že všechno jede jako namazanej stroj!

Je to rychlejší než nákup v Lidlu

Naší vizí je, že Vám členství v klubu a naše péče dá takové vědomosti a zázemí, že nebudete potřebovat chodit jinam. Díky nám získáte jistotu, možnosti nového pracovního uplatnění a hlavně se budete moci svézt na vlně akcí a soutěží, které pravidelně pořádáme.

Vytvořili jsme 20+ tréninků, pracovních sešitů, "Jak na to" návodů, MP3 nahrávek a dárků. Každé úterý můžete v klubu čekat nový OBSAH a ve čtvrtek zase návod - "Jak na to", kde nahlédnete do obrazovky našeho počítače, uvidíte v praxi, jak pracujeme a získáte tak postup přímo pro sebe.

+ UNIKÁTNÍ ZÁZNAMY Z VÁNOČNÍHO WELLNESS + TRÉNINK BOHATÁ V ROCE 2018!

O CO PŘIJDETE, KDYŽ NEBUDETE VE VIP KLUBU:

 • Nové video-tréninky, MP3 nahrávky a pracovní sešity, abyste neustále postupovali na Vaší cestě za lepšími penězi, povýšením nebo tím novým počítačem, po kterém toužíte
 • Propojení s dalšími zaměstnanci z různých oborů + 2 ŽIVÉ AKCE v roce pro Vás ZDARMA (pro jiné za 2 490 Kč/jedna akce)
 • Feedback od Tomáše a Martiny, nejen v živých vysíláních, ale také v online diskuzi 24 hodin 7 dní denně!
 • Fér přístup. Co slíbíme, to také uděláme, osobně pomůžeme s čímkoli si nebudete vědět rady
 • Tým koučů, kteří Vám budou k ruce kdykoli budete potřebovat, nebo se zaseknete nebo budete potřebovat vyřešit nějaký problém
 • List 25+ aplikací, návodů a nástrojů, které Tomáš s Martinou denně využívají ve své vlastní práci
 • Unikátní dárky, bonusy, slevy a akce jen pro VIP členy klubu, a to na knihy, kurzy, aplikace, živé akce, konzultace a další...
 • "Jak na to" videa, která Vás přesně provedou tím, jak například pracovat s Microsoft Office, vyhledat nejlevnější tiskárnu na tisk vizitek nebo produktů, jak vykomunikovat se šéfem svoje povýšení, jak se vhodně obléknout na obchodní schůzku, jak se bránit proti pomluvám na pracovišti a další...
 • NONSTOP diskuzi jen pro členy a komunitu, která se vzájemně podporuje a pomáhá
 • Speciální dárky pro ty, kteří sdílí svoje úspěchy, vyhlášení soutěže o hodnotné ceny každý měsíc jako například osobní konzultace přímo s Martinou a Tomášem v ceně 10 000 Kč
 • Profily členů, kde se můžete vzájemně nakontaktovat a propojit
 • A ještě mnohonásobně víc...

NEBO MŮŽE ZŮSTAT VŠECHNO PŘI STARÉM

Nečekejte neosobní přístup, kdy vlezete do obrovského VIP klubu plného obsahu a nebudete vědět, na co máte proboha kliknout dřív! My jsme nastavili komunikaci individuálně a to tak, že se Vám osobně budeme věnovat, zjistíme, co přesně potřebujete, sestavíme Vám plán a povedeme Vás na Vaší cestě krok za krokem. Hezky logicky a postupně. Možná nyní řešíte SEBEVĚDOMÍ. Nebo RŮST? Podívejte, jak jsou u nás segmenty hezky logicky za sebou a navazují! 

Začínali jsme v omšelé místnosti u rozviklaného oprýskaného stolu se dvěma plastovými židlemi a trvalo nám několik let a bezesných nocí, než jsme se dostali sem. A nyní Vám chceme předat svoje zkušenosti. Rozložíme karty na stůl a ukážeme Vám všechny naše trumfy, které nám vydělaly přes 10 miliónů korun během 2 let a díky nimž jsme vybrali na charitativní účely přes 300 000 Kč během 12ti dní!

Denně spolupracujeme s mezinárodními firmami a klienty, pozorujeme zahraniční trendy, konzultujeme s českými a slovenskými influencery a dokážeme tak odhadnout, kam se bude trh práce dalších 3-5 let ubírat. A ihned používáme to, co nejlépe funguje a proto to můžeme předávat i Vám. Díky těmto tipům jen tak o práci nepřijdete. Spíše naopak. Firmy si Vás začnou všímat. Předhánět se. Chtít Vás za každou cenu! Co si vyberete je pak na Vás 🙂

V klubu jsme společně v kontaktu, poskytneme Vám zpětnou vazbu a poradíme s čímkoliv, co právě řešíte. Nemusíte nic vymýšlet. Od toho jsme tu my.

JSME VAŠE SLUŽBA, VĚTŠINU PRÁCE OPRAVDU

UDĚLÁME ZA VÁS!

V JAKÝCH MÉDIÍCH JSME SE OBJEVILI:

PŘIDEJTE SE K DALŠÍM 411+ NADŠENÝM ČLENŮM!

KDYŽ NEJSTE ČLENEM VIP KLUBU, PŘICHÁZÍTE O:

TRÉNINKY + ONLINE KOUČINK + JAK NA TO NÁVODY + AKCE + BONUSY + SLEVY


Seznam 25+ NÁSTROJŮ A APLIKACÍ, které Martina a Tomáš využívají denně k růstu, vydělávání

a odpočinku od práce + SKRYTÉ SLEVY na aplikace, produkty a nástroje, které vidí členové klubu


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy klubu
+ PŘEHLED ČLENŮ pro možnost vzájemně spolupracovat a propojit se


Vysílání s KOUČI na konkrétní témata, která řešíte v práci + možnost navrhnout,

co chcete ve vysílání slyšet, získat konkrétní odpověď právě na Váš problém


Pravidelné ONLINE WEBINÁŘE s Tomášem Lukavcem a Martinou Brandovou
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Martiny a Tomáše


Každý měsíc 30 DENNÍ SOUTĚŽ o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou
+ soutěž o 10 dárků z našeho bohatého kufříku


KAŽDODENNÍ PODPORU A POMOC, ABYSTE SE MĚLI V ŽIVOTĚ LÉPE


Ihned ZDARMA 40+ VIDEÍ a nástrojů přímo pro zaměstnance
+ MP3, pracovní sešity a návody


Každé úterý a čtvrtek ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci


DENÍK ÚSPĚCHŮ - sdílejte s námi, jak se Vám daří
+ nonstop podporu a motivaci posouvat se dopředu


2 X ŽIVÁ AKCE ROČNĚ ZDARMA! - potkáme se osobně, propojíme Vás,

zažijete neopakovatelné na vlastní kůži


Hodnota tréninků v klubu přes 58 479 Kč

Teď i včetně tréninku
Úspěch bez kompromisu

Vstupte jen za 1370 Kč/měsíc

370Kč/měs. + DPH

Je to jako kdybyste si koupili 7x máslo.

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS ZDARMA 40+ VIDEÍ

Celkem 40+ videí, která Vás provedou od A do Z cestou Vašeho zaměstnání.

Zásadní témata, klíčové principy a potřebné kroky

KAŽDÝ MĚSÍC ŽIVÝ ONLINE KOUČINK

S TOMÁŠEM LUKAVCEM A MARTINOU BRANDOVOU

Tomáš s Martinou jsou tu, aby Vám dali zpětnou vazbu a pomohli Vám! Nechte si poradit, jak získat jistotu, jak si moci dovolit víc než ostatní, být oblíbení a jedineční ve svém oboru.

Přístup do Vašeho VIP klubu máte kdykoli a odkudkoli na planetě. Stejně jako k radám Tomáše a Martiny, kteří Vám v živém vysílání odpoví na všechny Vaše otázky.

KARTA PLNÁ VÝHOD!

Jako VIP člen získáváte v klubu svoji vlastní kartu, kterou Vám zašleme poštou přímo domů. Na kartě se Vám sčítají body, které v klubu získáváte z jakoukoli aktivitu.

Body pak můžete vyměnit za odměny a bonusy, které pro Vás mámě přichystané.

Navíc s touto kartou můžete čerpat různé nadstandardní slevy u našich obchodních partnerů.

+ SEZNAM NÁSTROJŮ PRO VAŠI MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST (A HLAVNĚ PENÍZE!)

Uvnitř klubu je připraveno 25+ aplikací a pomůcek, které Tomáš a Martina používají pro postup ve své práci i při komunikaci s klienty. 

Pojďte dál a pravidelně získávejte SLEVY, ke kterým budete mít přístup pouze jako člen VIP klubu. 

+ NONSTOP PODPORA A POMOC VAŠICH

NOVÝCH PŘÁTEL

U nás není nikdo sám! Ani Vy nemusíte. Zasekli jste se? Spolupracovali jsme již s více jak 60 000 klienty, a to díky vzájemné podpoře. V klubu jsou další lidé, kteří čekají až jim napíšete. Posunou Vás, kam potřebujete, nabídnou svoje know-how, zkušenosti a podporu. ZDARMA.

Přistupujeme k Vám na rovinu a fér. Kdykoli budete potřebovat, jsme tu pro Vás. Napište, zeptejte se a my Vám na vše odpovíme. VIP klub je místo, kde to prostě jede!

+ ONLINE PODPORA NA CHATU I NA “ČETU”

Stává se Vám někdy, že se chcete poradit o svém postupu s někým, kdo ví, co a jak? Bojujete často s moderními technologiemi a programy? Co kdybyste měli NONSTOP přístup k vlastnímu asistentovi, který Vám pomůže? Konec snění! Ve VIP klubu na Vás už teď čekají na chatu naši školení koučové, kteří Vás nenechají ve štychu...

Jako člen VIP klubu se můžete neomezeně seznamovat s ostatními členy a také našimi kouči. Ptejte se na to, co Vás trápí, co řešíte, co Vás zajímá. Řekněte si o odbornou radu specialisty. NONSTOP péče a feedback kdykoli jsou 2 hlavní stavební kameny, bez kterých bychom klub odmítli spustit…

+ 2x ŽIVÉ AKCE V ROCE ZDARMA!

V ostatních klubech bývá možnost setkání a živého networkingu draze zaplaceno. Musíte prostě připlácet, a připlácet, a připlácet... U nás jsme se rozhodli spojovat ČLENY ne jenom online, ale také v reálném životě. Zažijete tak UNIKÁTNÍ přednášky, workshopy, potkáte osobnosti z nejrůznějších oborů, odprezentujete světu své služby i produkty... Co více si přát? Za co ostatní platí 2 490 Kč za akci, pro Vás ZDARMA!

VSTUP neplatí ZDARMA jenom pro Vás, ale i pro vybraného člena Vaší rodiny, přátele či osoby blízké. Na každou akci udělujeme i našim členům 1-2 lístky FREE! Zažijte tak neopakovatelné momenty se svojí rodinou či milovanými. Vše ve VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!

+ ZÁZNAM PŘEDNÁŠEK Z CYKLU Vánoční wellness

Získejte 100% sebevědomí a zamilujte si
3 x bohaté Vánoce bez stresu! (...a Váš rok 2018 se promění v okouzlující pohádku...)

+ UNIKÁTNÍ TRÉNINK BOHATÁ V ROCE 2018!

V roce 2018 už žádné kompromisy!
(...je načase si splnit své životní sny...)

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

PŘIDEJTE SE K DAŠLÍM 411+ NADŠENÝM ČLENŮ!

VIP klub je Váš osobní Disneyland a je tu jenom pro Vás. Pojďme si hrát!

Nový obsah v členské sekci

KOUČINK: "otázky a odpovědi" živě

Pracovní sešity, MP3, aplikace ke stažení

Online chat s kouči & feedback

Pravidelně nové tréninky a lekce

Sdílení úspěchů a inspirace každý den

Podpora od dalších členů

Dlouhodobý rozvoj na roky dopředu

VAŠE INVESTICE

VIP klub

 • 40 video-lekcí
 • Pravidelně 2x měsíčně
 • Neustále
 • Neustále
 • Pravidelně 2x měsíčně
 • Podle Vašich potřeb
 • Podpora, která trvá
 • Růst, odměny nebo 30denní soutěž

1.370 Kč/měs.

370 Kč/měs. + DPH

Nebo si v této ceně dejte raději 1x skromný oběd v hospodě za městem/kupte 1x nohavici od tepláků...

Běžný online trénink

 • 1-2 tréninky, 3-10 videí
 • Někdy
 • Pouze v rámci jednoho tréninku
 • Ne
 • Ne
 • Na začátku, pak klesá
 • Chybí podpora a pomoc
 • Obsah na jedno použití, bez možnosti dál pokračovat

cca 4.990 Kč - 19.990 Kč

Koučink od profi kouče na 2 hodiny/Ojetý vůz, s vysokou spotřebou...

V jakých médiích jsme se objevili:

KDYŽ NEJSTE ČLENEM VIP KLUBU, PŘICHÁZÍTE O:

TRÉNINKY + ONLINE KOUČINK + JAK NA TO NÁVODY + AKCE + BONUSY + SLEVY


Seznam 25+ NÁSTROJŮ A APLIKACÍ, které Martina a Tomáš využívají denně k růstu, vydělávání

a odpočinku od práce + SKRYTÉ SLEVY na aplikace, produkty a nástroje, které vidí členové klubu


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy klubu
+ PŘEHLED ČLENŮ pro možnost vzájemně spolupracovat a propojit se


Vysílání s KOUČI na konkrétní témata, která řešíte v práci + možnost navrhnout,

co chcete ve vysílání slyšet, získat konkrétní odpověď právě na Váš problém


Pravidelné ONLINE WEBINÁŘE s Tomášem Lukavcem a Martinou Brandovou
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Martiny a Tomáše


Každý měsíc 30 DENNÍ SOUTĚŽ o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou
+ soutěž o 10 dárků z našeho bohatého kufříku


KAŽDODENNÍ PODPORU A POMOC, ABYSTE SE MĚLI V ŽIVOTĚ LÉPE


Ihned ZDARMA 40+ VIDEÍ a nástrojů přímo pro zaměstnance
+ MP3, pracovní sešity a návody


Každé úterý a čtvrtek ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci


DENÍK ÚSPĚCHŮ - sdílejte s námi, jak se Vám daří
+ nonstop podporu a motivaci posouvat se dopředu


2 X ŽIVÁ AKCE ROČNĚ ZDARMA! - potkáme se osobně, propojíme Vás,

zažijete neopakovatelné na vlastní kůži


Hodnota tréninků v klubu přes 58 479 Kč

Teď i včetně tréninku
Úspěch bez kompromisu

Vstupte jen za 1370 Kč/měsíc

370Kč/měs. + DPH

V obchodě jde o malý nákup na dva dny pro jednoho, u nás máte nakoupeno pro celou rodinu na každý den.

KDO JSOU MARTINA A TOMÁŠ?

zakladatelé VIP klubu Zákony bohatství

Martina Brandová
Martina Brandová

Vyrůstala v rodině, která si celým srdcem přála syna , milovníka sportu. I když byla ke všem vždy hodná, od dětství trpěla nízkým sebevědomím a nadváhou. Od 14 let pracovala jako nesmělá chůva na kraji Prahy. Organizovala domácnosti milionářů i sociálně slabých rodin. Starala se o rodiny s 6 dětmi v 1kk. I o rodiny ve vilách. Myslela, že zůstane chůvou nadosmrti... Jednoho dne se jí začalo jedno dítě dusit. Díky její rychlé a vyrovnané reakci mu před očima rodiče zachránila život. "Martino, díky Vám žije!" Řekla ji maminka v slzách. Díky tomu si Martina uvědomila, že její život má vyšší poslání a že musí pomáhat. Že schovávat se je sobecké. Začala podporovat sebevědomí žen a jejich emancipaci v pracovním a podnikatelském prostředí. S tím, že nemusí být perfektní, aby uspěly. A že jejich plnohodnotný život má větší smysl než pomyslná dokonalost. Své záměry pomáhat realizuje již přes 7 let. Od roku 2016 spolupracuje na charitativních aktivitách s českými celebritami. Jako jsou Tatiana Vilhelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská nebo Tomáš Verner. Za tímto účelem spoluvytvořila několik videí a akcí, ve kterých se vybíraly peníze na nemocné či postižené děti. V roce 2017 publikovala svou sbírku rad a tipů pro ženy v ebooku MRCHA VS. HODNÁ HOLČIČKA. V nich pomáhá ženám plnit si sny, být sebevědomější a nepodlehnout umělým představám o ženské roli ve společnosti. Ebook se stal hitem a stáhlo si jej již přes 17 000 žen. Svým příběhem "Od chůvy milionářů až k milionářce" zasáhla během 3 dní na Seznam.cz přes 69 000 čtenářů a sklidil veliký ohlas u žen, které ztratily vůli podnikat či realizovat své sny z šuplíku. Martina se na sociálních sítích a internetu proslavila díky svému autentickému přístupu k životu, denně vkládá příspěvky na svůj soukromý FB, v kterých nepřímo ženy inspiruje k plnění si svého poslání bez ohledu na vzhled či vnější projevy.  V nynější době se věnuje publikační činnosti, svému vlastnímu podnikání či konzultacím více než 5 000 žen ve své komunitě. Své exkluzivní poradenství poskytuje ve VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!

Tomáš Lukavec
Tomáš Lukavec

Tomáš se narodil do problémové rodiny plné hádek a rozbitých talířů. Už od samého děství trpěl dizlexií a disgrafií a ve škole nevynikal. Po vážné hádce rodičů utekli s maminkou v jeho 14 letech z domova a dva roky přežívali na ubytovnách, ulici či u známých. Aby Tomáš pomohl rodině, začal pracovat na benzínové pumpě za městem. Zkušenosti v práci s lidmi z nejrůznějších sociálních tříd se mu staly osudnými. Začaly se rodit jeho první úvahové práce na téma osobnost vs. tržní mechanismy a jak nepopřít svůj příběh a autenticitu. V roce 2013 sepsal svoji první publikaci, Jsi značka ve frontě na banány, v které odkryl svůj příběh a zkušenosti z benzínové pumpy. Ebook zveřejnil v roce 2014 a stal se okamžitě internetovým hitem. Stáhlo si ho během prvního měsíce přes 40 000 čtenářů. Aby Tomáš dokázal existenci osobní či firemní ZNAČKY, rozhodl se na Václavském náměstí prodávat zčernalé banány se značkou a bez značky. Následně demonstroval principy, které ověřil svým životem, na propagaci a vytvoření tréninku Banán za milion, kterým prošlo během 14 dní přes 60 000 zájemců a zaznamenal obrat 4,8 mil. Kč. Díky této kampani se stalo téma OSOBNÍ a FIREMNÍ značka případovou studií v České republice i na Slovensku. V roce 2015 vytvořil 1. českou on-line vzdělávací reality show Pekelná značka, jejíž obrat byl 2,8mil. za 10 dní a přilákal pozornost více než 200 000 diváků. V roce 2016 vydal knihu Jsi značka?!, která se stala na portálu KOSMAS.cz bestsellerem. Tomáš je autorem originálního konceptu Profily osobní značky, díky kterým zjednodušuje složité brandingové a marketingové příručky a přibližije je tak obyčejným lidem. Již přes 7 let učí podnikatele, jak budovat stabilní a dlouhodobě rostoucí příjmy pomocí vytvoření hodnotné značky na trhu. Zaměstnancům pomáhá vydělávat úspěšně s kůží na trhu a dosahovat nadstandartního hodnocení od zaměstnavatelů. V nynější době přednáší na půdách vysokých škol, publikuje či věnuje svou pozornost svému VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!

Na co se nejčastěji ptáte?

OTÁZKA: Jaký je rozdíl mezi VIP klubem a jinými programy od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové?

VIP klub Zákony bohatství?! je uzavřená členská sekce pro lidi, kteří se chtějí od Martiny a Tomáše dozvědět, jak získat strategickou výhodu v zaměstnání, vydělávat víc peněz a mít život podle svých představ. Přímo v členské sekci sdílí Tomáš a Martina obsah, tak, aby měli členové klubu nejnovější nástroje, které na trhu práce fungují. Kromě přístupů do všech původních programů Tomáše a Martiny, získáte také nový obsah každý týden!

OTÁZKA: Proč získávat vědomosti zrovna od Martiny a Tomáše?

Martina s Tomášem se již přes 6 let aktivně věnují pomoci svým klientům a jejich programy prošlo za tu dobu přes 60 000 lidí. Neustále se vzdělávají a čerpají z trhu nejen v ČR a na Slovensku, ale také ze zahraničí od lidí jako jsou Marie Forleo, Brendan Burchard, Grant Cordone, Derek Thompson nebo Cal Newport, vybírají to nejlepší, ihned ověřují v praxi a dávají do VIP klubu Zákony bohatství?! Jde o největší databázi svého druhu pro podporu lidí v zaměstnání i podnikání, kteří si v ceně 1x večeře pro dva v KFC měsíčně, mohou dovolit celoživotní podporu a růst. Vše z členské sekce prošlo přes přísný hledáček Tomáše i Martiny a vychází z kampaní, které za poslední 3 roky vydělaly přes 10 miliónů korun.

OTÁZKA: Co díky VIP členství získám?

20+ tréninků, MP3, pracovních sešitů a 24 hodinové podpory, které získáte ihned po registraci, dostáváte také pravidelně každé úterý a čtvrtek nový obsah. Můžete se pravidelně těšit na zaměření se na 4 nejdůležitější pilíře každého zaměstnání, nové tréninky, pracovní sešity a pomoc koučů, kteří Vám jsou k dispozici. Také na fér přístup a zpětnou vazbu přímo od zakladatelů a tvůrců klubu Tomáše a Martiny, a to nejen v rámci vysílání každý měsíc v živém webináři, ale také každý den v diskuzi Vašeho VIP klubu. Neustále se rozšiřující seznam nástrojů, aplikací a pomůcek, které Tomáš s Martinou používají. A také Jak na to návody, kde nahlédnete do našeho obýváku a uvidíte, jak pracujeme s jednotlivými nástroji v praxi. Uzavřená diskuze a aktivní komunita jen pro členy. Navíc máte možnost sdílet svoje úspěchy v osobním deníku a získávat různé ceny, odměny a slevy každý měsíc. Součástí balíčku výhod je také možnost vyhrát osobní konzultaci s Tomáše a Martinou face2face. A nejen to. Máte možnost se také nakontaktovat s dalšími členy klubu a třeba získat novou práci, radu, pomoc nebo přivést nového kolegu do svého týmu. A další a další…

OTÁZKA: Mám neomezený přístup k veškerému obsahu?

Ano, ihned po přístupu do členské sekce máte k dispozici 20+ tréninků na nejdůležitější témata, které potřebujete pro úspěch na trhu práce a k tomu také MP3, pracovní sešity, Jak na to návody a nástroje. Další materiály a zbrusu nová videa jsou zveřejňována v členské sekci vždy dvakrát týdně jako Váš oblíbený seriál v televizi. V úterý a ve čtvrtek.

OTÁZKA: Koho se mám zeptat, kdy nebudu něco vědět?

Jsme rádi, když se ptáte a píšete nám. Jako člen VIP klubu můžete komunikovat přímo s Tomášem a Martinou osobně, a to buď v živém vysílání nebo v online diskuzi. Ptejte se na cokoli, co zrovna řešíte, co Vás trápí a co potřebujete. Od toho tu jsou Tomáš, Martina, vyškolení koučové připraveni Vám ihned pomoci i komunita ostatních členů, kteří Vám rádi pomohou. Každý měsíc soutěžíme také o konzultaci s Tomášem a Martinou osobně (v ceně 10 000 Kč), kterou můžete vyhrát.

OTÁZKA: Kdy budu dostávat nový obsah?

Každé úterý a čtvrtek od nás získáte nový hodnotný obsah. Ať už jde o video nebo Jak na to návod, a to po celou dobu Vašeho členství v klubu. Vše tvoříme na míru a čerpáme z nejaktuálnější zkušeností, vědomostí a znalostí. Pravidelně získáte nová videa na klíčová témata, která řeší zaměstnanci po celé České republice a na Slovensku, konkrétní návody, živá vysílání a online podporu přímo od Martiny a Tomáše.

OTÁZKA: Mohu si říct, co chci, aby v klubu bylo za OBSAH?

Prosíme, ano! V členské sekci je formulář, kde můžete vyplnit, co řešíte za téma a chcete na něj odpovědi v dalším videu od nás. Vše pravidelně procházíme a pokud se Vaše prosby u některého tématu opakují, natočíme na téma další video a pokud ne, minimálně Vám na otázku odpovíme. Nejsme tu od toho, abychom Vás obcházeli. Žádné Vaše otázky nezůstanou nezodpovězeny.

OTÁZKA: Nemám moc času. Budu to stíhat?

Výhodou členství ve VIP klubu je, že tréninky a videa Vám nikam nezmizí, když například nestihnete shlédnout nový obsah. Vše je stále na svém místě a připravené pro Vás. Nezapomeňte, že za shlédnutí videí a další aktivitu v klubu Vás odměníme vždy body, které si můžete šetřit do zásoby a pak si za ně nakoupit zajímavé odměny jako jsou knihy, konzultace nebo dokonce prémiové balíčky, které jsme pro Vás přichystali. A to všechno úplně ZDARMA!

OTÁZKA: Jakým způsobem bude probíhat platba za další měsíc?

Platba za členství v klubu probíhá skrz platební kartu online. Po vyplnění přihlášky a úhradě prvního měsíce členství zároveň také autorizujete svoji kartu k pravidelné platbě každých 30 dní (od data objednávky). Opakovaná platba se bude provádět automaticky každých 30 dní po dobu Vašeho členství. Nejsme žádní untrwasrmani, proto dostanete vždy 7 dní před stržením dalšího poplatku upozornění do e-mailu, abyste případně mohli včas zareagovat. Nechceme Vás tu držet proti Vaší vůli, proč také. Jde nám o to, abyste si výhod, bonusů a slev užívali zcela dobrovolně a s radostí.

OTÁZKA: Můžu platit převodem z účtu?

Platby převodem nejsou bohužel možné. Platbu však můžete provádět jednoduše online přes platební bránu GoPay Vaší kartou. Pokud potřebujete s platbou pomoci, neváhejte nás kontaktovat na podpora@zakonybohatstvi.cz a společně to určitě vyřešíme.

OTÁZKA: Píšete 370 Kč, ale také 1370 Kč. Co to znamená?

Cena 370 Kč je akční cena, která zdraží na přelomu roku 2017 na dvojnásobek. Avšak, pokud vstoupíte už dnes, Vaši akční cenu Vám ponecháme po celou dobu trvání Vašeho členství v klubu. Pokud v klubu zůstanete, žádná zdražení se Vás netýkají. Právo na výhodnou cestu ztrácíte pouze v okamžiku, že zrušíte svoje členství. Proto je lepší dostat se do klubu nyní, než členství zdražíme.

OTÁZKA: Můžu si dát fakturu do nákladů?

Samozřejmě. Z Vašeho členství od nás každý měsíc získáte daňový doklad, který můžete zahrnout do svých nákladů.

OTÁZKA: Co když budu chtít z klubu odejít?

V klubu máme k dispozici 30-denní garanci vrácení peněz. Jakmile zaplatíte svoje členství, můžete se svobodně během 30 dní rozhodnout, zda ve svém klubu chcete zůstat nebo odejít. Věříme, že zde budete spokojeni, protože ho tvoříme skutečně pro Vás a Vaše potřeby a Vaše peníze se budou pravidelně několikanásobně vracet. Kdybyste však přeci jenom chtěli svoje členství ukončit, jednoduše nám napište na podpora@zakonybohatstvi.cz. Nebudeme se na nic ptát a obratem Vám peníze vrátíme.

OTÁZKA: Můžu svoje členství v klubu zrušit? Jak?

Svoje členství ve VIP klubu můžete ukončit kdykoli budete chtít. Stačí odeslat formulář v členské sekci nebo napsat na podpora@zakonybohatstvi.cz. Vaše pravidelná platba tím bude zrušena a už Vám nebudou nadále účtovány žádné peníze.

OTÁZKA: Co se bude dít po odeslání mojí přihlášky?

Je to snadné jako facka! Po vyplnění přihlášky do VIP klubu Zákony bohatství?! budete přesměrováni na chráněnou platební bránu GoPay. Zde zadáte platbu pomocí svojí karty a autorizujete ji k opakované 30 denní platbě. Nic víc. Už během 10 minut by k Vám měl přiletět e-mail s přístupovými údaji k členské sekci a Vy se tak můžete ihned vydat do svého klubu a k prvním 20+ tréninkům.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

KDYŽ NEJSTE ČLENEM VIP KLUBU, PŘICHÁZÍTE O:

TRÉNINKY + ONLINE KOUČINK + JAK NA TO NÁVODY + AKCE + BONUSY + SLEVY


Seznam 25+ NÁSTROJŮ A APLIKACÍ, které Martina a Tomáš využívají denně k růstu, vydělávání

a odpočinku od práce + SKRYTÉ SLEVY na aplikace, produkty a nástroje, které vidí členové klubu


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy klubu
+ PŘEHLED ČLENŮ pro možnost vzájemně spolupracovat a propojit se


Vysílání s KOUČI na konkrétní témata, která řešíte v práci + možnost navrhnout,

co chcete ve vysílání slyšet, získat konkrétní odpověď právě na Váš problém


Pravidelné ONLINE WEBINÁŘE s Tomášem Lukavcem a Martinou Brandovou
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Martiny a Tomáše


Každý měsíc 30 DENNÍ SOUTĚŽ o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou
+ soutěž o 10 dárků z našeho bohatého kufříku


KAŽDODENNÍ PODPORU A POMOC, ABYSTE SE MĚLI V ŽIVOTĚ LÉPE


Ihned ZDARMA 40+ VIDEÍ a nástrojů přímo pro zaměstnance
+ MP3, pracovní sešity a návody


Každé úterý a čtvrtek ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci


DENÍK ÚSPĚCHŮ - sdílejte s námi, jak se Vám daří
+ nonstop podporu a motivaci posouvat se dopředu


2 X ŽIVÁ AKCE ROČNĚ ZDARMA! - potkáme se osobně, propojíme Vás,

zažijete neopakovatelné na vlastní kůži


Hodnota tréninků v klubu přes 58 479 Kč

Teď i včetně tréninku
Úspěch bez kompromisu

Vstupte jen za 1370 Kč/měsíc

370Kč/měs. + DPH

Jediné místo, kde nakupujete zdarma.

3, 2, 1,... Připraveni ZÍSKAT VÍCE SVOBODY,

ČASU A PENĚZ?

VIP klub ZÁKONY BOHATSTVÍ Vás podpoří dlouhodobě na cestě za Vaším vysněným životem. Méně práce, více peněz a hlavně více času na to, co Vás skutečně baví. Nejste sami, nemusíte makat do úmoru a nemusíte nic vymýšlet. Ve VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za pohodovým zaměstnáním a svobodou potřebovat, ale také podporu, která nemá na české a slovenské scéně obdoby.