Pomůžeme Vám stát se vyhledávanou ZNAČKOU v oboru! Už nebudete makat pro své podnikání... Vaše podnikání začne vydělávat za Vás!

~ Osobní pozvánka od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové ~

 

Zde je Vaše pozvánka do VIP klubu. Stačí 1 x týdně 15 minut a získáte od nás vše, co potřebujete ke zvyšování Vašeho obratu, získání náskoku před konkurencí a uvolnění rukou pomocí moderních technologií.

Je fér říci, že v životě každého podnikatele se objevují překážky...Čelíme společně odmítnutím od klientů, boji s byrokracií, GDPR a omezování dosahů FB stránek, nová pravidla pro úpravu emailů ze Seznam.cz, stále rostoucí mladé konkurenci a tzv. super hvězdám, které i bez podnikatelské praxe či odbornosti Vám berou klienty díky znalosti budování moderní značky. K tomu se nevyhneme novým technologiím a marketingu. Ufff… Někdy na palici, že?

Konkurence roste. Zítra možná přijdete JENOM o jednoho klienta, jednu zakázku, jedno doporučení. Ale kolik to bude za rok?...V penězích?

Na rovinu. Naším cílem je Vám předat jenom ty postupy a nástroje, po kterých jsme sami marně před 4 lety pátrali. Nikdo tehdy kloudně neznal pojem OSOBNÍ A FIREMNÍ ZNAČKA.

A když naše strategie začala duplikovat zisky na českém a slovenském trhu, rozhodli jsme ověřené metody předávat dál pouze našim VIP klientům.

Vše fungovalo skvěle, dokud se nám v říjnu 2016 neozvalo 23 firem s žádostí o dlouhodobou spolupráci. Další měsíc 58 nových klientů! Soukromě můžete pomáhat vždy jenom určitému množství lidí, pak Vám čas dá vale.

A to se nám ani za mák nelíbilo. Muselo to jít přece nějak vyřešit. Chtěli jsme pomáhat dál a ne odmítat šikovné podnikatele z důvodu, který my sami považujeme za výmluvný. Pak nás napadlo něco úžasného.

Co nás štve? A Vás by mělo taky...

Možná jste už v minulosti prošli několika kurzy od online podnikatelů, mentorů či koučů. Tušíme to a známe je osobně. Jsou fajn, pracovití, úspěšní. Jenže...

Jak je možné, že od nich musíte stále a stále něco kupovat a přesto - oni nekupují od Vás? Čím to je, že jsou stále o krok před Vámi a Vy musíte investovat stále více a více, abyste se udrželi v obraze?

Odpověď je prostá. Oni jsou ZNAČKOU na trhu. Lákají Vás. Přitahují. Ale bohužel, neprozradí Vám, jak se stát opravdovou ZNAČKOU, kterou budou jednou chtít kupovat oni... A když už ano, sice Vám napoví, ale neprozradí vše do hloubky. Zabývají se totiž dlouhodobě jiným tématem.  Je něco naučit člověka chytat ryby. Druhá věc je mu pomoci stát se vyhledávaným rybářem, který prodává ryby široko daleko. 

Online marketing je fajn. Ale stačí jenom prodávat online? Coca-Cola, Apple, Alza. Koupíte si je online. Ale než se tak stane, vidíte je 1000x všude možně. A to je ZNAČKA. Umění prodat. Zkombinovat offline marketing a online marketing tak, aby kupovali oni Vás. A to je to, s čím Vám s Martinou pomůžeme. Stát se vyhledávanou ZNAČKOU na trhu.

Jeden krok. Tisíce možností.

Rozhodli jsme se využít to, co tak dobře znáte z našich minulých kampaní. Jenže tentokrát jsme šli ještě dál. Vytvořili jsme platformu, kde se setkávají podnikatelé z celé České a Slovenské republiky a mohou NONSTOP čerpat naše strategie, postupy a návody.

Zároveň mohou rovnou sdílet s ostatními VIP členy své postřehy a tak rozšiřovat své spolupráce, potenciální klienty a obchodní parťáky do života i podnikání. Vše hezky seřazené pod jednou střechou.

S hlavou vzhůru. Bohatší než obvykle.

Společně detailně probereme témata jako: Jak budovat dlouhodobé příjmy a zvyšovat růstový potenciál svého podnikání? Jak tvořit levně a efektivně online marketing a offline marketing? Jak vyniknout ve svém oboru? Jak strčit svou konkurenci konečně do kapsy? Jak nechat svou značku pracovat za mě a vydělávat? Jak firmu vést a řídit ve vzoru úspěšných značek jako Coca-Cola, Apple či Alza? A další... 🙂

Ve Vaší členské sekci na Vás už čeká 40+ videí, které Vám dají odpovědi na to, co hledáte. Chceme, abyste se u nás cítili férově. Pokud něčemu nebudete rozumět, napište nám a my Vám odpovíme.

Však víte, jak to v ČR chodí se zákaznickou podporou... No, právě! Tomu jsme dali vale! V klubu jsme pro Vás dnes a denně na telefonu, emailu či ve vnitřním diskuzním fóru. Čekejte více než klasickou službu. Dostanete partnerství!

Není možné se ztratit. Vše má jeden směr.

Uděláme s Vámi první krok. Od pevného základu v klubu až ke splněným snům na Vašem účtu. O tom to je. Obsah souvisí a doplňuje se. Co Vám nejde roky bude vyřešeno jednou pro vždy!

Nečekejte ale klasiku...

Dodnes jsme pracovali a konzultovali dohromady 84 237 platících klientů jenom proto, abychom Vám teď předali to nejlepší. Jasně a stručně. Víme totiž, v čem se liší potřeby podnikatelů od běžných zaměstnanců. Možná jste to nikde jinde online dodnes nenašli.

Místo zdlouhavých a líbivých proslovů o ničem dáváte přednost úderné strategii, díky které zvyšujete částku na svém účtu.

Místo hromady produktů a akčních bonusů toužíte po silném servisu, který Vám zajistí podporu ve chvílích, kdy se rozhoduje o Vašich financích.

Místo trávení hodin u videí či na webinářích chcete příklady ze života, řešení úspěšných z oboru a možnost klást nahlas otázky.

A my máme jasnou odpověď:
Klub Zákony BOHATSTVÍ?!

  Konec věčného hledání. Vše v jednom navěky.

Jak se cítíte, když koupíte super košili nebo boty a nesedí Vám k tomu zbytek oblečení? Co uděláte? Možná zajdete nakupovat jiný den do jiného obchodu. Jenomže na to nemáte čas a energii, máte přece důležitější věci na práci..

Klub je šitý na míru. Žádné velkovýrobní střihy. Vnímáme Vás od hlavy až k patě. Proto je obsah uzpůsoben konkrétně pro české a slovenské podnikatele a podnikatelky. Žádný kompromis. Kdo nechce podnikat, ať nevstupuje. V jednoduchosti je síla.

Proto jsme pro Vás vše zjednodušili. Ušetříte tak čas, protože nemusíte poskládat složité puzzle z různých druhů produktů. Klub je komplexní průvodce s podporou pro ty, kteří se nebojí chtít více než ostatní.

Našich 84 237 spokojených zákazníků by o tom řeklo své. A další členové v klubu si už právě teď vzájemně radí, pomáhají, sdílí kontakty a to, co jim skutečně funguje. Díky tomu mají dost času na realizaci snů, o kterých se Vám ještě ani nesnilo… Protože jim jejich značka vydělává peníze, zatímco oni odpočívají pod slunečníkem u moře.

Od prvního kroku jedinečnou a vyhledávanou značkou na trhu.

Vytvořili jsme 40+ videí, pracovních sešitů, Jak na to návodů, MP3 nahrávek, dárků a také nový OBSAH každý ČTVRTEK. Připravujeme pro Vás další a další videa a vysílání s našimi kouči, kteří Vám pomohou v konkrétním oboru, kde potřebujete.

+ JAKO BONUS ZÁZNAMY z VÁNOČNÍHO WELLNES + TRÉNINK BOHATÁ V ROCE 2018!

O CO PŘIJDETE, KDYŽ NEBUDETE VE VIP KLUBU:

 • Nové tréninky, MP3 nahrávky a pracovní sešity, abyste neustále postupovali na Vaší cestě za lepšími příležitostmi, klienty nebo tím novým Audi.
 • Propojení s dalšími podnikateli z různých oborů. + ŽIVÉ AKCE pro členy ZDARMA!
 • Feedback od Tomáše a Martiny, nejen v živých vysíláních, ale také v online diskuzi 24 hodin 7 dní denně!
 • Fér přístup. Co slíbíme, to také uděláme, osobně pomůžeme s čímkoli si nebudete vědět rady.
 • Tým koučů, kteří Vám budou k ruce kdykoli budete potřebovat, nebo se zaseknete nebo budete potřebovat vyřešit nějaký problém.
 • List 25+ aplikací, návodů a nástrojů, které Tomáš s Martinou denně využívají ve své vlastní práci.
 • Unikátní dárky, bonusy, slevy a akce jen pro VIP členy klubu, a to na knihy, kurzy, aplikace, živé akce, konzultace a další...
 • Jak na to videa, která Vás přesně provedou tím, jak například pracovat s Microsoft Office, vyhledat nejlevnější tiskárnu na tisk vizitek nebo produktů, jak se vhodně obléknout na obchodní schůzku, jak se bránit proti pomluvám na pracovišti a další...
 • NONSTOP diskuzi jen pro členy a komunitu, která se vzájemně podporuje a pomáhá.
 • Speciální dárky pro ty, kteří sdílí svoje úspěchy, vyhlášení soutěže o hodnotné ceny každý měsíc jako například face to face konzultace přímo s Martinou a Tomášem v ceně 10 000 Kč.
 • Profily členů - dalších podnikatelů, kde se můžete vzájemně nakontaktovat a propojit.
 • A ještě o mnohonásobně víc...

Už během prvních 30 dní… S naší podporou. Dál než ostatní.

Nečekejte neosobní přístup, kdy vlezete do obrovského VIP klubu plného obsahu a nebudete vědět, na co máte proboha kliknout dřív! My jsme nastavili komunikaci individuálně a to tak, že se Vám osobně budeme věnovat, zjistíme, co přesně potřebujete, sestavíme Vám plán a povedeme Vás na Vaší cestě.

Začínali jsme v omšelé místnosti u rozviklaného oprýskaného stolu se dvěma plastovými židlemi a trvalo nám několik let a bezesných nocí, než jsme se dostali sem. A nyní Vám chceme předat svoje zkušenosti. Rozložíme karty na stůl a ukážeme Vám všechny naše trumfy, které nám vydělaly jenom online přes 10 miliónů korun 2 měsíců  a díky nimž jsme vybrali na charitativní účely přes 300 000 Kč během 12ti dní!

Denně spolupracujeme s mezinárodními firmami a klienty, pozorujeme zahraniční trendy, konzultujeme s českými a slovenskými influencery a dokážeme tak odhadnout, kam se bude trh dalších 3-5 let ubírat. Ihned používáme to, co nejlépe funguje a proto to můžeme předávat i Vám.

V klubu jsme společně v kontaktu, poskytneme Vám zpětnou vazbu a poradíme s čímkoli, co právě řešíte. Každou neděli Vám od nás navíc dorazí plán na celý příští týden. Vždy budeme pracovat na jedné věci a pak se posuneme dál.

ODTEĎ JSME TÝM A JSME V TOM SPOLEČNĚ!

V JAKÝCH MÉDIÍCH JSME SE OBJEVILI:

PŘIDEJTE SE K DALŠÍM 268+ NADŠENÝM ČLENŮM!

KDYŽ NEJSTE ČLENEM VIP KLUBU, PŘICHÁZÍTE O:

TRÉNINKY + WEBINÁŘE + JAK NA TO NÁVODY + AKCE + BONUSY + SLEVY


Seznam 25+ NÁSTROJŮ A APLIKACÍ, které Martina a Tomáš využívají denně k růstu, vydělávání

a odpočinku od práce + SKRYTÉ SLEVY na aplikace, produkty a nástroje, které vidí členové klubu


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy klubu
+ PŘEHLED ČLENŮ pro možnost vzájemně spolupracovat a propojit se


Vysílání s KOUČI na konkrétní témata, která řešíte v práci + možnost navrhnout,

co chcete ve vysílání slyšet, získat konkrétní odpověď právě na Váš problém


Pravidelné ONLINE KOUČINK s Tomášem Lukavcem a Martinou Brandovou
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Martiny a Tomáše


Každý měsíc 30 DENNÍ SOUTĚŽ o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou
+ soutěž o 10 dárků z našeho bohatého kufříku


KAŽDODENNÍ PODPORU A POMOC, ABYSTE SE MĚLI V ŽIVOTĚ LÉPE


Ihned ZDARMA 40+ VIDEÍ a nástrojů přímo pro podnikatele
+ MP3, pracovní sešity a návody


Jednou za 14 dní ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci


DENÍK ÚSPĚCHŮ - sdílejte s námi, jak se Vám daří
+ nonstop podporu a motivaci posouvat se dopředu


2 X ŽIVÁ AKCE ROČNĚ ZDARMA! - potkáme se osobně, propojíme Vás,

zažijete neopakovatelné na vlastní kůži


Hodnota tréninků v klubu přes 58 479 Kč

Teď i včetně tréninku
Úspěch bez kompromisu

Vstupte jen za 1970 Kč/měsíc

970Kč/měs. + DPH

Je to jako kdybyste si koupili 18x máslo.

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS ZDARMA 40+ VIDEÍ

Celkem 40+ videí, která Vás provedou od A do Z cestou Vašeho podnikání.

Zásadní témata, klíčové principy a potřebné kroky.

KAŽDÝ MĚSÍC ŽIVÝ ONLINE KOUČINK

S TOMÁŠEM LUKAVCEM A MARTINOU BRANDOVOU

Tomáš s Martinou jsou tu, aby Vám dali zpětnou vazbu a pomohli Vám! Nechte si poradit, jak získat jistotu, jak si moci dovolit víc než ostatní, být oblíbení a jedineční ve svém oboru.

Přístup do Vašeho VIP klubu máte kdykoli a odkudkoli na planetě. Stejně jako k radám Tomáše a Martiny, kteří Vám v živém vysílání odpoví na všechny Vaše otázky.

KARTA PLNÁ VÝHOD!

Jako VIP člen získáváte v klubu svoji vlastní kartu, kterou Vám zašleme poštou přímo domů. Na kartě se Vám sčítají body, které v klubu získáváte z jakoukoli aktivitu. 

Body pak můžete vyměnit za odměny a bonusy, které pro Vás máme přichystané. Navíc s naší kartou můžete čerpat různé nadstandardní slevy u našich obchodních partnerů.

+ SEZNAM NÁSTROJŮ PRO VAŠI MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST (A HLAVNĚ PENÍZE!)

Uvnitř klubu je připraveno 25+ aplikací a pomůcek, které Tomáš a Martina používají pro postup ve své práci i při komunikaci s klienty. 

Pojďte dál a pravidelně získávejte SLEVY, ke kterým budete mít přístup pouze jako člen VIP klubu. 

+ NONSTOP PODPORA A POMOC VAŠICH

NOVÝCH PŘÁTEL

U nás není nikdo sám! Ani Vy nemusíte být. Zasekli jste se? Spolupracovali jsme již s více než 60 000 klienty, a to díky vzájemné podpoře. V klubu jsou další lidé, kteří čekají až jim napíšete. Posunou Vás, kam potřebujete, nabídnou svoje know-how, zkušenosti a podporu. ZDARMA.

Přistupujeme k Vám na rovinu a fér. Kdykoli budete potřebovat, jsme tu pro Vás. Napište, zeptejte se a my Vám na vše odpovíme. VIP klub je místo, kde to prostě jede!

+ ONLINE PODPORA NA CHATU I NA “ČETU”

Stává se Vám někdy, že se chcete poradit o svém postupu s někým, kdo ví, co a jak? Bojujete často s moderními technologiemi a programy? Co kdybyste měli NONSTOP přístup k vlastnímu asistentovi, který Vám pomůže? Konec snění! Ve VIP klubu na Vás už teď čekají na chatu naši školení koučové, kteří Vás nenechají ve štychu...

Jako člen VIP klubu se můžete neomezeně seznamovat s ostatními členy a také našimi kouči. Ptejte se na to, co Vás trápí, co řešíte, co Vás zajímá. Řekněte si o odbornou radu specialisty. NONSTOP péče a feedback kdykoli jsou 2 hlavní stavební kameny, bez kterých bychom klub odmítli spustit…

+ 2 ŽIVÁ SETKÁNÍ ŽIVĚ SE VŠEMI ČLENY KLUBU!

V ostatních klubech bývá možnost setkání a živého networkingu draze zaplaceno. Musíte prostě připlácet, a připlácet, a připlácet... U nás jsme se rozhodli spojovat ČLENY ne jenom online, ale také v reálném životě. Zažijete tak UNIKÁTNÍ přednášky, workshopy, potkáte osobnosti z nejrůznějších oborů, odprezentujete světu své služby i produkty... Co více si přát? Za co ostatní platí 2 490 Kč za akci, pro Vás ZDARMA!

VSTUP neplatí ZDARMA jenom pro Vás, ale i pro vybraného člena Vaší rodiny, přátele či osoby blízké. Na každou akci udělujeme i našim členům 1-2 lístky FREE! Zažijte tak neopakovatelné momenty se svojí rodinou či milovanými. Vše ve VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!

+ ZÁZNAM PŘEDNÁŠEK Z CYKLU Vánoční wellness

Získejte 100% sebevědomí a zamilujte si
3 x bohaté Vánoce bez stresu! (...a Váš rok 2018 se promění v okouzlující pohádku...)

+ UNIKÁTNÍ TRÉNINK BOHATÁ V ROCE 2018

UŽ žádné kompromisy v roce 2018!
(...je načase si splnit Vaše podnikatelské sny!...)

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

PŘIDEJTE SE K DAŠLÍM 268+ NADŠENÝM ČLENŮ!

VIP klub je Váš osobní Disneyland a je tu jenom pro Vás. Pojďme si hrát!

Nový obsah v členské sekci

KOUČINK: "otázky a odpovědi" živě

Pracovní sešity, MP3, aplikace ke stažení

Online chat s kouči & feedback

Pravidelně nové tréninky a lekce

Sdílení úspěchů a inspirace každý den

Podpora od dalších členů

Dlouhodobý rozvoj na roky dopředu

VAŠE INVESTICE

VIP klub

 • 40 video-lekcí
 • Pravidelně 2x měsíčně
 • Neustále
 • Neustále
 • Naprosto bez omezení
 • Neustále zapnutá a aktivní
 • Růst, odměny nebo 30denní soutěž
 • Podpora, která trvá, stále nový a nový obsah

1.970 Kč/měs.

970 Kč/měs. + DPH

Nebo si v této skvělé ceně pořiďte raději zvonek na kolo/lis na meruňky.

Běžný online trénink

 • 1-2 tréninky, 3-10 videí
 • Někdy
 • Pouze v rámci jednoho tréninku
 • Ne
 • Ne
 • Na začátku, pak klesá
 • Chybí podpora a pomoc
 • Obsah na jedno použití, bez možnosti dál pokračovat

cca 4.990 Kč - 19.990 Kč

Koučink od profi kouče na 2 hodiny/Ojetý vůz, s vysokou spotřebou

V jakých médiích jsme se objevili:

Po vstupu do VIP klubu dostanete:

TRÉNINKY + ONLINE KOUČINK + SCREENCASTY + JAK NA TO NÁVODY + AKCE + BONUSY + SLEVY


Seznam 25+ NÁSTROJŮ A APLIKACÍ, které Martina a Tomáš využívají denně k růstu, vydělávání

a odpočinku od práce + SKRYTÉ SLEVY na aplikace, produkty a nástroje, které vidí členové klubu


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy klubu
+ PŘEHLED ČLENŮ pro možnost vzájemně spolupracovat a propojit se


Vysílání s KOUČI na konkrétní témata, která řešíte v podnikání + možnost navrhnout,

co chcete ve vysílání slyšet, získat konkrétní odpověď právě na Váš problém


Pravidelné ONLINE WEBINÁŘE s Tomášem Lukavcem a Martinou Bartošovou
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Martiny a Tomáše


Každý měsíc 30 DENNÍ SOUTĚŽ o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou
+ soutěž o 10 dárků z našeho bohatého kufříku


KAŽDODENNÍ PODPORU A POMOC, ABYSTE SE MĚLI V ŽIVOTĚ LÉPE


Ihned ZDARMA 40+ VIDEÍ a nástrojů přímo pro zaměstnance
+ MP3, pracovní sešity a návody


Jednou za 14 dní ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci


DENÍK ÚSPĚCHŮ - sdílejte s námi, jak se Vám daří
+ nonstop podporu a motivaci posouvat se dopředu


2 X ŽIVÁ AKCE ROČNĚ ZDARMA! - potkáme se osobně, propojíme Vás,

zažijete neopakovatelné na vlastní kůži


Hodnota tréninků v klubu přes 58 479 Kč

Teď i včetně tréninku
Úspěch bez kompromisu

Vstupte jen za 1970 Kč/měsíc

970Kč/měs. + DPH

V obchodě jde o malý nákup na dva dny pro jednoho, u nás máte nakoupeno pro celou rodinu na každý den.

KDO JSOU MARTINA A TOMÁŠ?

zakladatelé VIP klubu Zákony bohatství

Martina Brandová
Martina Brandová

Vyrůstala v rodině, která si celým srdcem přála syna , milovníka sportu. I když byla ke všem vždy hodná, od dětství trpěla nízkým sebevědomím a nadváhou. Od 14 let pracovala jako nesmělá chůva na kraji Prahy. Organizovala domácnosti milionářů i sociálně slabých rodin. Starala se o rodiny s 6 dětmi v 1kk. I o rodiny ve vilách. Myslela, že zůstane chůvou nadosmrti... Jednoho dne se jí začalo jedno dítě dusit. Díky její rychlé a vyrovnané reakci mu před očima rodiče zachránila život. "Martino, díky Vám žije!" Řekla ji maminka v slzách. Díky tomu si Martina uvědomila, že její život má vyšší poslání a že musí pomáhat. Že schovávat se je sobecké. Začala podporovat sebevědomí žen a jejich emancipaci v pracovním a podnikatelském prostředí. S tím, že nemusí být perfektní, aby uspěly. A že jejich plnohodnotný život má větší smysl než pomyslná dokonalost. Své záměry pomáhat realizuje již přes 7 let. Od roku 2016 spolupracuje na charitativních aktivitách s českými celebritami. Jako jsou Tatiana Vilhelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská nebo Tomáš Verner. Za tímto účelem spoluvytvořila několik videí a akcí, ve kterých se vybíraly peníze na nemocné či postižené děti. V roce 2017 publikovala svou sbírku rad a tipů pro ženy v ebooku MRCHA VS. HODNÁ HOLČIČKA. V nich pomáhá ženám plnit si sny, být sebevědomější a nepodlehnout umělým představám o ženské roli ve společnosti. Ebook se stal hitem a stáhlo si jej již přes 17 000 žen. Svým příběhem "Od chůvy milionářů až k milionářce" zasáhla během 3 dní na Seznam.cz přes 69 000 čtenářů a sklidil veliký ohlas u žen, které ztratily vůli podnikat či realizovat své sny z šuplíku. Martina se na sociálních sítích a internetu proslavila díky svému autentickému přístupu k životu, denně vkládá příspěvky na svůj soukromý FB, v kterých nepřímo ženy inspiruje k plnění si svého poslání bez ohledu na vzhled či vnější projevy.  V nynější době se věnuje publikační činnosti, svému vlastnímu podnikání či konzultacím více než 5 000 žen ve své komunitě. Své exkluzivní poradenství poskytuje ve VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!

Tomáš Lukavec
Tomáš Lukavec

Tomáš se narodil do problémové rodiny plné hádek a rozbitých talířů. Už od samého děství trpěl dizlexií a disgrafií a ve škole nevynikal. Po vážné hádce rodičů utekli s maminkou v jeho 14 letech z domova a dva roky přežívali na ubytovnách, ulici či u známých. Aby Tomáš pomohl rodině, začal pracovat na benzínové pumpě za městem. Zkušenosti v práci s lidmi z nejrůznějších sociálních tříd se mu staly osudnými. Začaly se rodit jeho první úvahové práce na téma osobnost vs. tržní mechanismy a jak nepopřít svůj příběh a autenticitu. V roce 2013 sepsal svoji první publikaci, Jsi značka ve frontě na banány, v které odkryl svůj příběh a zkušenosti z benzínové pumpy. Ebook zveřejnil v roce 2014 a stal se okamžitě internetovým hitem. Stáhlo si ho během prvního měsíce přes 40 000 čtenářů. Aby Tomáš dokázal existenci osobní či firemní ZNAČKY, rozhodl se na Václavském náměstí prodávat zčernalé banány se značkou a bez značky. Následně demonstroval principy, které ověřil svým životem, na propagaci a vytvoření tréninku Banán za milion, kterým prošlo během 14 dní přes 60 000 zájemců a zaznamenal obrat 4,8 mil. Kč. Díky této kampani se stalo téma OSOBNÍ a FIREMNÍ značka případovou studií v České republice i na Slovensku. V roce 2015 vytvořil 1. českou on-line vzdělávací reality show Pekelná značka, jejíž obrat byl 2,8mil. za 10 dní a přilákal pozornost více než 200 000 diváků. V roce 2016 vydal knihu Jsi značka?!, která se stala na portálu KOSMAS.cz bestsellerem. Tomáš je autorem originálního konceptu Profily osobní značky, díky kterým zjednodušuje složité brandingové a marketingové příručky a přibližije je tak obyčejným lidem. Již přes 7 let učí podnikatele, jak budovat stabilní a dlouhodobě rostoucí příjmy pomocí vytvoření hodnotné značky na trhu. Zaměstnancům pomáhá vydělávat úspěšně s kůží na trhu a dosahovat nadstandartního hodnocení od zaměstnavatelů. V nynější době přednáší na půdách vysokých škol, publikuje či věnuje svou pozornost svému VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!

Na co se nejčastěji ptáte?

OTÁZKA: Jaký je rozdíl mezi VIP klubem a jinými programy od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové?

VIP klub Zákony bohatství?! je uzavřená členská sekce pro lidi, kteří se chtějí od Martiny a Tomáše dozvědět, jak získat strategickou výhodu v zaměstnání, vydělávat více peněz a mít život podle svých představ. Přímo v členské sekci sdílí Tomáš a Martina obsah, tak, aby měli členové klubu nejnovější nástroje, které na trhu práce fungují. Kromě přístupů do všech původních programů Tomáše a Martiny, získáte také nový obsah každý týden!

OTÁZKA: Proč získávat vědomosti zrovna od Martiny a Tomáše?

Martina s Tomášem se již přes 6 let aktivně věnují pomoci svým klientům a jejich programy prošlo za tu dobu přes 60 000 lidí. Neustále se vzdělávají a čerpají z trhu nejen v ČR a na Slovensku, ale také ze zahraničí od lidí jako jsou Marie Forleo, Brendan Burchard, Grant Cordone, Derek Thompson nebo Cal Newport, vybírají to nejlepší, ihned ověřují v praxi a dávají do VIP klubu Zákony bohatství?! Jde o největší databázi svého druhu pro podporu lidí v zaměstnání i podnikání, kteří si v ceně 1x večeře pro dva v KFC měsíčně, mohou dovolit celoživotní podporu a růst. Vše z členské sekce prošlo přes přísný hledáček Tomáše i Martiny a vychází z kampaní, které za poslední 3 roky vydělaly přes 10 miliónů korun.

OTÁZKA: Co díky VIP členství získám?

20+ tréninků, MP3, pracovních sešitů a 24 hodinové podpory, které získáte ihned po registraci, dostáváte také pravidelně každé úterý a čtvrtek nový obsah. Můžete se pravidelně těšit na zaměření se na 4 nejdůležitější pilíře každého zaměstnání, nové tréninky, pracovní sešity a pomoc koučů, kteří Vám jsou k dispozici. Také na fér přístup a zpětnou vazbu přímo od zakladatelů a tvůrců klubu Tomáše a Martiny, a to nejen v rámci vysílání každý měsíc v živém webináři, ale také každý den v diskuzi Vašeho VIP klubu. Neustále se rozšiřující seznam nástrojů, aplikací a pomůcek, které Tomáš s Martinou používají. A také Jak na to návody, kde nahlédnete do našeho obýváku a uvidíte, jak pracujeme s jednotlivými nástroji v praxi. Získáte také vstup do uzavřené diskuze a do aktivní komunity jen pro členy. Navíc máte možnost sdílet svoje úspěchy v osobním deníku a získávat různé ceny, odměny a slevy každý měsíc. Součástí balíčku výhod je také možnost vyhrát osobní konzultaci s Tomáše a Martinou face2face. A nejen to. Máte možnost se také nakontaktovat s dalšími členy klubu a třeba získat novou práci, radu, pomoc nebo přivést nového kolegu do svého týmu. A další a další výhody.

OTÁZKA: Mám neomezený přístup k veškerému obsahu?

Ano, ihned po přístupu do členské sekce máte k dispozici 20+ tréninků na nejdůležitější témata, které potřebujete pro úspěch na trhu práce a k tomu také MP3, pracovní sešity, Jak na to návody a nástroje. Další materiály a zbrusu nová videa jsou zveřejňována v členské sekci vždy dvakrát týdně jako Váš oblíbený seriál v televizi. V úterý a ve čtvrtek.

OTÁZKA: Koho se mám zeptat, když nebudu něco vědět?

Jsme rádi, když se ptáte a píšete nám. Jako člen VIP klubu můžete komunikovat přímo s Tomášem a Martinou osobně, a to buď v živém vysílání nebo v online diskuzi. Ptejte se na cokoli, co zrovna řešíte, co Vás trápí a co potřebujete. Od toho tu jsou Tomáš, Martina, vyškolení koučové připraveni Vám ihned pomoci i komunita ostatních členů, kteří Vám rádi pomohou. Každý měsíc soutěžíme také o konzultaci s Tomášem a Martinou osobně (v ceně 10 000 Kč), kterou můžete vyhrát.

OTÁZKA: Kdy budu dostávat nový obsah?

Každé úterý a čtvrtek od nás získáte nový hodnotný obsah. Ať už jde o video nebo Jak na to návod, a to po celou dobu Vašeho členství v klubu. Vše tvoříme na míru a čerpáme z nejaktuálnější zkušeností, vědomostí a znalostí. Pravidelně získáte nová videa na klíčová témata, která řeší zaměstnanci po celé České republice a na Slovensku, konkrétní návody, živá vysílání a online podporu přímo od Martiny a Tomáše.

OTÁZKA: Mohu si říct, co chci, aby v klubu bylo za OBSAH?

Prosíme, ano! V členské sekci je formulář, kde můžete vyplnit, co řešíte za téma a chcete na ně odpovědi v dalším videu od nás. Vše pravidelně procházíme a pokud se Vaše prosby u některého tématu opakují, natočíme na téma další video a pokud ne, minimálně Vám na otázku odpovíme. Nejsme tu od toho, abychom Vás obcházeli. Žádné Vaše otázky nezůstanou nezodpovězeny.

OTÁZKA: Nemám moc času. Budu to stíhat?

Výhodou členství ve VIP klubu je, že tréninky a videa Vám nikam nezmizí, když například nestihnete shlédnout nový obsah. Vše je stále na svém místě a připravené pro Vás. Nezapomeňte, že za shlédnutí videí a další aktivitu v klubu Vás odměníme vždy body, které si můžete šetřit do zásoby a pak si za ně nakoupit zajímavé odměny jako jsou knihy, konzultace nebo dokonce prémiové balíčky, které jsme pro Vás přichystali. A to všechno úplně ZDARMA!

OTÁZKA: Jakým způsobem bude probíhat platba za další měsíc?

Platba za členství v klubu probíhá platební kartou online. Po vyplnění přihlášky a úhradě prvního měsíce členství zároveň také autorizujete svoji kartu k pravidelné platbě každých 30 dní (od data objednávky). Opakovaná platba se bude provádět automaticky každých 30 dní po dobu Vašeho členství. Nejsme žádní untrwasrmani, proto dostanete vždy 7 dní před stržením dalšího poplatku upozornění do e-mailu, abyste případně mohli včas zareagovat. Nechceme Vás tu držet proti Vaší vůli, proč také. Jde nám o to, abyste si výhod, bonusů a slev užívali zcela dobrovolně a s radostí.

OTÁZKA: Můžu platit převodem z účtu?

Platby převodem nejsou bohužel možné. Platbu však můžete provádět jednoduše online přes platební bránu GoPay Vaší kartou. Pokud potřebujete s platbou pomoci, neváhejte nás kontaktovat na podpora@zakonybohatstvi.cz a společně to určitě vyřešíme.

OTÁZKA: Píšete 970 Kč, ale také 1970 Kč. Co to znamená?

Cena 970 Kč je pro prvních 97 lidí v klubu, poté zdražíme vstup na dvojnásobek. Avšak, pokud vstoupíte už dnes, Vaši akční cenu Vám ponecháme po celou dobu trvání Vašeho členství v klubu. Pokud v klubu zůstanete, žádná zdražení se Vás netýkají. Právo na výhodnou cenu ztrácíte pouze v okamžiku, že zrušíte svoje členství. Proto je lepší dostat se do klubu nyní, než členství zdražíme.

OTÁZKA: Můžu si dát fakturu do nákladů?

Samozřejmě. Z Vašeho členství od nás každý měsíc získáte daňový doklad, který můžete zahrnout do svých nákladů.

OTÁZKA: Co když budu chtít z klubu odejít?

V klubu máme k dispozici 30-denní garanci vrácení peněz. Jakmile zaplatíte svoje členství, můžete se svobodně během 30 dní rozhodnout, zda ve svém klubu chcete zůstat nebo odejít. Věříme, že zde budete spokojeni, protože ho tvoříme skutečně pro Vás a Vaše potřeby a Vaše peníze se budou pravidelně několikanásobně vracet. Kdybyste však přece jenom chtěli své členství ukončit, jednoduše nám napište na podpora@zakonybohatstvi.cz. Nebudeme se na nic ptát a obratem Vám peníze vrátíme.

OTÁZKA: Můžu svoje členství v klubu zrušit? Jak?

Své členství ve VIP klubu můžete ukončit kdykoli budete chtít. Stačí odeslat formulář v členské sekci nebo napsat na podpora@zakonybohatstvi.cz. Vaše pravidelná platba tím bude zrušena a už Vám nebudou nadále účtovány žádné peníze.

OTÁZKA: Co se stane po odeslání mojí přihlášky?

Je to snadné jako facka! Po vyplnění přihlášky do VIP klubu Zákony bohatství?! budete přesměrováni na chráněnou platební bránu GoPay. Zde zadáte platbu pomocí svojí karty a autorizujete ji k opakované 30 denní platbě. Nic víc. Už během 10 minut by k Vám měl přiletět e-mail s přístupovými údaji k členské sekci a Vy se tak můžete ihned vydat do svého klubu a k prvním 20+ tréninkům.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

Po vstupu do VIP klubu dostanete:

TRÉNINKY + ONLINE KOUČINK+ SCREENCASTY + JAK NA TO NÁVODY + AKCE + BONUSY + SLEVY


Seznam 25+ NÁSTROJŮ A APLIKACÍ, které Martina a Tomáš využívají denně k růstu, vydělávání

a odpočinku od práce + SKRYTÉ SLEVY na aplikace, produkty a nástroje, které vidí členové klubu


Aktivní KOMUNITU stejně naladěných lidí + uzavřenou DISKUZI jen pro členy klubu
+ PŘEHLED ČLENŮ pro možnost vzájemně spolupracovat a propojit se


Vysílání s KOUČI na konkrétní témata, která řešíte v podnikání + možnost navrhnout,

co chcete ve vysílání slyšet, získat konkrétní odpověď právě na Váš problém


Pravidelné ONLINE WEBINÁŘE s Tomášem Lukavcem a Martinou Brandovou
+ odpovědi a zpětnou vazbu přímo od Martiny a Tomáše


Každý měsíc 30 DENNÍ SOUTĚŽ o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou
+ soutěž o 10 dárků z našeho bohatého kufříku


KAŽDODENNÍ PODPORU A POMOC, ABYSTE SE MĚLI V ŽIVOTĚ LÉPE


Ihned ZDARMA 40+ VIDEÍ a nástrojů přímo pro zaměstnance
+ MP3, pracovní sešity a návody


Jednou za 14 dní ZBRUSU NOVÝ OBSAH v členské sekci


DENÍK ÚSPĚCHŮ - sdílejte s námi, jak se Vám daří
+ nonstop podporu a motivaci posouvat se dopředu


2 X ŽIVÁ AKCE ROČNĚ ZDARMA! - potkáme se osobně, propojíme Vás,

zažijete neopakovatelné na vlastní kůži


Hodnota tréninků v klubu přes 58 479 Kč

Teď i včetně tréninku
Úspěch bez kompromisu

Vstupte jen za 1970 Kč/měsíc

970Kč/měs. + DPH

Jediné místo, kde nakupujete zdarma.

3, 2, 1,... Připraveni VYBUDOVAT EFEKTIVNÍ PODNIKÁNÍ,

KTERÉ DÁVÁ ČAS & SVOBODU?

VIP klub ZÁKONY BOHATSTVÍ?! Vás podpoří dlouhodobě na cestě za Vaším úspěšným podnikáním. Nebuďte už na to sami! Ve VIP klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svobodou potřebovat, ale také novou “online rodinu".