JEDINEČNÁ AKCE PRO VYBRANÉ SPUŠTĚNA se SLEVOU 56 400 Kč!

Přitahujete ty správné lidi, příležitosti a peníze do svého podnikání? 

...zmnohonásobte své podnikání díky své ZNAČCE a dosáhněte finanční SVOBODY jednou pro vždy!


Jak Vám s tím pomůžeme? Mrkněte zde:

Posledních 8 let sledujeme ČESKO-SLOVENSKÝ TRH. Možná jste už v minulosti, stejně jako my, prošli několika kurzy od online podnikatelů, mentorů či koučů. Tušíme to a známe je osobně. Jsou fajn, úspěšní, zcestovalí, žijí v luxusu. Jenže...

Jak je možné, že od nich musíte stále a stále něco kupovat a přesto - oni nekupují od Vás?

Čím to je, že jsou stále o krok před Vámi a Vy musíte investovat stále více a více, abyste udrželi krok?

Odpověď je prostá: oni jsou ZNAČKOU NA TRHU! (Věděli jste to?)

Lákají Vás. Přitahují. Ale bohužel, neprozradí Vám ani z 20 % to, jak se stát opravdovou ZNAČKOU, která prodává... A když už ano, kloužou po povrchu. Proč?

 • Zabývají se jiným tématem.
 • Ukáží Vám NÁSTROJE (jako táta kdysi kolo), ale neučí Vás překonat překážky či obtíže ve spojení s cestou před Vámi (a ve Vašem oboru).
 • A v závěru dodají něco jako: "Je to jednoduché, opravdu! Všichni na to máte! Hurá!" (Už jste někdy spadli z kola bez helmy? Bolí to...) 

Jenomže...  Jedna věc je naučit člověka na kolo sednout. Druhá je mu pomoci stát se špičkovým jezdcem na kole, závodníkem, který dokáže předjet konkurenci a vydělávat pořádné peníze! A to ne jednou, ale třeba 1000x! 

Stát se uznávanou špičkou v oboru, která je dlouhodobě vyhledávaná a známá široko daleko. Prodávat Vaše produkty či služby opakovaně! To vyžaduje více úsilí, než provést jedním tréninkem za tisíce... (A když pak za vydělané peníze jedou na luxusní dovolenou, můžete jet i Vy za to, co jste se od nich naučili?)

Jde totiž o vytvoření individuální cesty Vašeho zákazníka. A pak správné propojení offline a online marketingu. S tím jsme připraveni Vám pomoci!

3x PROČ přichází Váš čas stát se VYHLEDÁVANOU ZNAČKOU NA TRHU? 

 • Na trh začínají vstupovat tzv. SUPERHVĚZDY (mladá konkurence, která Vás časem připraví i bez praxe a zkušeností o klienty díky znalosti moderního online a offline marketingu).
 • GDPR a další úřední nařízení, omezující online marketing, Vám hází klacky pod nohy. Kašlete na hledání cílové skupiny! Je čas, aby cílová skupina začala hledat Vás. 
 • Když vytvoříte ze své firmy a podnikání ZNAČKU, lidé si Vás snadno pamatují, vrací se a o 100 % více doporučují. (...zatímco Vaše konkurence bude rvát prachy do reklam...)

Online marketing je fajn. Ale opravdu funguje všem stejně podle jednoho NÁVODU? Lyžování je taky super sport! Ale každý potřebuje jiný druh lyží, velikost bot a vázání... Stejné je to s podnikáním. A je jedno, jestli podnikáte v oblasti služeb, poradenství, konzultací, sportovních doplňků, kosmetiky nebo MLM.

...ONLINE marketing nestačí. Je třeba dobře propojit Váš OFFLINE a ONLINE PRODEJ!

To, co děláme my, je ideální propojení Vašeho offline i online prodeje. Přesně na míru. (Možná opravdu ohraný Ebook + webináře nepotřebujete,  stejně jako člověk s rýmou nepotřebuje operaci nosu... Proč tím tedy chcete trávit čas? S námi vytvoříte něco na míru Vašich klientů či zákazníků a oni Vám budou zobat z dlaně!)

Coca-Cola, Apple, Alza. Koupíte si je sice online, ale než se tak stane, vidíte je 1000x všude možně.

A to je ZNAČKA. Umění prodat. Zkombinovat offline marketing a online marketing tak, aby kupovali oni Vás. A to je to, s čím Vám s Martinou pomůžeme. Stát se vyhledávanou ZNAČKOU na trhu. Ostatně tak jako našim klientům.

Podívejte se, co o nás říkají v naší skupině na Facebooku:

Naučila jsem se pracovat s novou šablonou, emailingem, přidala jsem na web 2 placené ebooky a 1 produkt zdarma, začaly mi chodit každý měsíc objednávky. V práci na sobě jsem o kilometry dál, doufám 😀. Celkově jsem spokojenější.

Lucie KřivinkováBIOmánie: myslím EKOlogicky

Mam spracovany novy projekt na 80 % a bude venovany nielen zenam vo veku 50+, ako vyriesit svoju tazku situaciu najst si spracu, riesenim bude manual ako si nastartovat podnikanie i v tom to veku od A-Z.

Jana Bakičová-Bielikovácertifikovaná lektorka Enkaustiky

1. Udělala jsem si web, který ještě zdokonaluji. 😀 A 2. již rok funguji. 😀

Romana Točíkovámajitelka, asistentkamarketingu.cz

Už pár týdnů od účasti v klubu zaznamenáte výrazný posun!

Chci se s Vámi podělit o fantastický úspěch. V sobotu 31.3.2018 jsem vypustila do online světa svůj online kurz PŘIČICHNĚTE K AROMATERAPII. Dala jsem ho na 14 dní do předprodeje za 1490 Kč, tj. se slevou 50%. Když jsem ho ve 4 h ráno vkládala na web a Facebook, říkala jsem si, že bude super, když si ho koupí 1 člověk. Pro ten dobrý pocit, že se kurz prodává. V 10 h ráno měl kurz 6 objednávek, večer 20. Po 3 dnech od spuštění předprodeje si kurz objednalo 32 lidí!!! Za 3 dny jsem vydělala více, než masírováním a lektorováním za 3 měsíce! Ten pocit… wow, rozdýchala jsem to hodně dlouho a stále se přistihnu při tom, že se mi to snad zdá. VELKÝ DÍK PATŘÍ MARTINĚ, TOMOVI A MÍŠE. Stáli při mě a zejména Martina hooodně pomáhala i v nočních hodinách, podpořila mě, motivovala, inspirovala. A fandila. Moc děkuji, že mohu být součástí tak skvělého týmu a skvělé komunity lidí, zde v Zákonech bohatství. Děkujuuu a těším se z toho, že jsem se uvolnila, rozpřáhla jsem křídla a i Klubu se budu více věnovat. Těším se na to.

Tereza MachováAromaterapeutka ve společnosti Aromaterapie HABIBI

Dostala jsem zakázku na zajištění snídaní pro cca 200 sportovců na letních Borovských hrách. A třešnička na dortu, Modlikovští fotbalisté postoupili do první ligy a sami se nabídli, že mi umístí reklamu na dresy.

Lenka JoklováProvozuji venkovskou prodejnu smíšeného zboží / Havlíčkova Borová
Celá reference

Ja myslela, že se picnu, když jsem ten svůj příspěvek viděla zveřejněný na Facebooku. Před tolika lidmi! A teď jsem za to ráda. Ráno jsem ho otevřela, a bylo tam 50 nových kontaktů. A chodí další. Děkuji!

Helena Čuková
Celá reference

Přátelé povedlo se. Šéfka jen seděla a kývala... Dala mi pravomoce ke všemu a uznala to, že se to vede špatně. Přistoupila na nápady mně i kolegyně... Až vše zlé vyřeším, měla bych se stát společníkem komorního divadla. Takže se povedlo a za to patří dík treninkům. Opravdu mi to dalo hodně, a to jsem teprve v začátcích.

Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně
Celá reference

Ahojte, musím sa priznat, ze som do klubu vstupovala trochu s neistotou, ci ma to naozaj posunie, kedze dnes je uz na internete mnoho informacii. No sama som zo seba ostala prekvapena ako sam i to zapacilo a ako ma to dennodenne posuva, som nadsena aj z toho ako sa tu vseci navzajom podporujeme.

Nikoleta Manduchová
Celá reference

Mluví za nás výsledky (ONLINE I OFFLINE)

Vydání bestselleru Jsi značka?!, který provází začínající i pokročilé podnikatele tématem budování značky v ČESKO-SLOVENSKÉM prostředí!  Pokud tomu budete věnovat svůj čas, budeme provázet i Vás, stojí Vám to za to?

Spolupráce na charitativním pořadu s celebritami na pomoc dětem z dětských domovů či tělesně postiženým (s Halinou Pawlowskou, Dominikem Haškem, Tatianou Vilhelmovou, Nelou Boudovou, Olgou Lounovou, Pavlem Caltou, Míšou Tomešovou, Janem Rosákem a dalšími...)

Pomohli jsme již přes 84 327 klientům offline i online s osobní či firemní ZNAČKOU. Posledních 8 let neděláme nic jiného. Rádi se s Vámi o tyhle rozsáhlé multioborové zkušenosti podělíme.

Přednášení na půdách předních univerzit s tématem osobní či firemní značka (Karlova Univerzita v Praze, Vysoká škola ekonomická v Praze, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Palackého univerzita Olomouc, Univerzita Hradec Králové...)

Veřejné přednášky a školení v České i Sloveské republice pro manažery značek jako Slevomat, Remax, Komerční banka, Česká spořitelna, Marks & Spencer a další...)

Jak vám pomůžeme (a proč to funguje)

Být značkou na trhu znamená postavit se na vlastní nohy, být finančně svobodní a vydělávat . Ať už přivýdělkem 10 000-20 000 Kč měsíčně nebo vybudováním vlastní firmy s milionovými obraty. Vést firmu v souladu se svými hodnotami a plnit si tak vlastní sny. A díky tomu přitahovat ty správné lidi, příležitosti a peníze. A to je to, co se v klubu naučíte.

 • OSOBNÍ KONZULTACE

Jako členové klubu máte příležitost s námi Vaše kroky osobně konzultovat levněji a nebo dokonce můžete osobní konzultace vyhrát.

 • PRAVIDELNÝ FEEDBACK

Pravidleně s členy klubu komunikujeme, dáváme náš pohled na Vaši značku, propagaci, webové stránky. Ukážeme Vám, kterým směrem byste se měli vydat.

 • ŽIVÁ SETKÁNÍ

Můžete očekávat živé akce, kde nás a členy komunity můžete poznat i osobně.

 • PODPORA KOMUNITY

Čeká Vás řádná dávka podpory ze strany komunity, je tu mnoho podobně smýšlejících lidí, se kterými určitě najdete společnou řeč.

 • PROPAGACE V MAGAZÍNU

Můžete mít také příležitost propagace v našem magazínu, který jednou měsíčně vydáváme a vysíláme do celé naší databáze.

 • WEBOVÉ STRÁNKY

Máte vlastní stránky? Naučíte se, jak je upravit tak, aby díky jednoduché cestě zákazníka prodávaly to, co nabízíte. Nemáte zatím svůj web? Nevadí. Ve VIP klubu Vás čeká průvodce, díky kterému (DOPLNIT)

 • COPYWRITING

Nevíte, CO A JAK TAM MÁTE NAPSAT? Naučíte se, jak psát různé texty od pýky. Prodejní texty na webové stránky, lákavé popisky produktů, e-maily, které pobízí k akci, čtivé články na blog, struktury ebooků, příspěvky na sociální sítě.

 • PRODEJNÍ AUTOMAT

Naučíte se díky propojení automatizovaných nástrojů prodávat i v noci (nebo když jste na horách, s dětmi v kině nebo na cestách).

 • WEBINÁŘE, INSTAGRAM, VYSÍLÁNÍ NA FACEBOOKU

Založíte si svoje účty na TOP sociálních sítích. Ty jsou skvělé pro počáteční reklamu ZDARMA. Naučíte se vytvářet a nastavovat. Vytvoříte si například skupinu na Facebooku (jako máme my Zákony BOHATSTVÍ?!) a soustředíte si konečně své fanoušky a potenciální klienty na jedno místo.

Naučíte se, jak takovou stránku vést, jak vytvářet poutavé příspěvky, které se šíří, jak díky Facebooku přivádět na své webové stránky návštěvnost, zabrousíme i do základů propagace na Facebooku.

 • VIDEOMARKETING

Naučíte se používat nejúčinnější marketing dneška. Pomůžeme Vám v klidu překročit svoji komfortní zónu a natáčet videa pro svou cílovou skupinu, fanoušky a klienty.

 • CESTA ZÁKAZNÍKA

Naučíte se, jak si poskládat články na blogu, kurzy, e-booky a další produkty tak, aby do sebe každý krok přesně zapadl. Možná se to nezdá, ale na 99 % Vám můžeme zaručit, že Vaší aktuální cestou zákazníka Vám unikají každou sekundu peníze. Teď. Teď, Teď...

 • NÁZORNÉ UKÁZKY

Osmělili jsme se a nasdíleli do videí REÁLNÉ obrazovky našich pracovních počítačů. Projdete s námi prodejní e-maily, prodejní stránky pro živé kurzy, pro prodej knih, produktů on-line nebo poutavé příspěvky na Facebook. Tohle je skutečně k nezaplacení. 🙂

 • KNOW-HOW A KOLO ÚSPĚCHU

Naučíte se postupně  přemýšlet jako úspěšný podnikatel či podnikatelka. Netajíme se tím, že jsme pomohli na naší cestě už ……. DOPLNIT to číslo 84 000... platícím klientům. Dokážete se bleskurychle rozhodnout pro své budoucí kroky v rámci 5, 10 i 20 let.

 • PŘÁTELÉ NA TELEFONU

Kryjeme Vám záda. Nevíte, co dělat dál? Nemůžete se rozhodnout, jakou fotografii zvolit pro svůj leták? Nedaří se Vám prodávat, i když jste udělali vše? Potřebujete dát svému webu “nenásilné prodejní prvky”, bez kterých to v dnešní době jednoduše nejde? VOLEJTE. PIŠTE. JSME TU PRO VÁS KDYKOLI.

 • PRODEJ OFF-LINE

Naučíte se komunikovat s klienty, když budujete multilevel nebo pokud máte kamennou prodejnu či provozovnu. Jak se zpropagovat? Jak se zorientovat v džungli.

 

Kde bereme jistotu, že to FUNGUJE? (až 3x více!)

Zatímco ostatní předávají nástroje, my se opíráme o roky ověřené PRINCIPY. Vycházíme ze 4 základních principů, které jsme otestovali sami na sobě a na našem vlastním podnikání (a vydělala nám již přes 20 mil. Kč během cestování po světě). Doplňují se a vzájemně navazují! Vše krásně zapadá jako puzzle nebo recept na pečení bábovky. 

Za těch 8 let pomáhání podnikatelům vidíme jasný rozdíl mezi těmi, kteří budují značku podle těchto principů. A těmi, kteří se prostě učí jenom nástroje na vydělávání peněz... S naší konkurencí budete mít možná dobrý pocit z toho, že se něco učíte a sem tam nějaký ten pokrok... S námi budete mít dlouhodobé a stabilní výsledky.

(Také Vás trápí stále stejný počet klientů/vysoké investice do podnikání/průměrná až podprůměrná návratnost energie?)

Jaké ZNAČKOVÉ principy ve svém podnikání ovládnete?      (...A vyděláte na nich!)

1. ZVÝŠÍTE SI SEBEVĚDOMÍ!

2. OVLÁDNETE SVŮJ OBOR JEDNOU PRO VŽDY!

3. ZÍSKÁTE SI DRUHÉ!

4. VYDĚLÁTE NAPLNO!

Nadšení je super, máme ho hromady. Ale právě metodika způsobí, že úspěšní budete, a tu Vám nabízíme. Je však na Vás, zda se rozhodnete ji využít.

Je super se učit, jak psát krásné texty, ebooky a vysílat webináře. Ovšem, když je nemáte komu prodat, nejspíš skončí někde v šuplíku - v záložce "na potom". A co když ani nevíte, co vlastně prodáváte? Je to paradox, ale na náš vkus se stává až příliš často.

Chcete být součástí trendu nebo trendy tvořit?

Naučíme Vás principy, které sami využíváme už několik let a  které Vám ukážou, jakou cestou se vydat, ale tu cestu za Vás absolvovat nehodláme. To by nebylo efektivní pro nikoho z nás.

 • Online podnikatelů jsou na trhu tisíce a každým dnem toto číslo roste, každý aplikuje stejné principy a běží podle nejnovějších trendů. 
 • Ovšem jaká je pravděpodobnost, že se na tomto masovém trhu uplatníte? Velká, malá nebo dokonce minimální? Je jisté, že se uplatníte?

Ukážeme Vám, jak klíčové principy využít.

Děkuji moc Tomovi a Martině za podporu a natočení videa o aplikaci, která pomáhá rozvíjet zdravé finanční návyky. Video dodnes na FB vidělo přes 70.000 lidí a získalo významný zájem veřejnosti o tuto tématiku. Aktuálně jsme díky kampani získali partnera, který se rozhodl vývoj aplikace financovat. Tomáš i Martina vytvořili skvělý scénář, který přesně vystihuje to, co jsme chtěli videem sdělit. Spolupráci s Tomem a Martinou mohu všem doporučit!

Jana Meruňkováředitelka yourchance o.p.s

Jsem moc rád, že jsem se na Vás obrátil s úkolem propagace mojí mobilní hry FoldSwallow, která se po velmi krátké době od první schůzky stala číslo 1 v App Store pro iPhone a číslo 5 v Google Play pro Android! Je to naprosto nečekaný a fenomenální úspěch, který se prostě nevidí! Oceňuji hlavně perfektní orientaci v těch nejmodernějších a nejmladších propagačních kanálech, které dnes hýbou světem a které jsou mnohonásobně efektivnější než klasická reklama na internetu. Efektivita celé zvolené strategie je až neuvěřitelná a vynaložené náklady byly naprosto minimální ve srovnání s klasickou placenou reklamu na běžných kanálech! Celkový výsledek vnímám jako splněný sen!

Antonín a Pavla Hlavinkovimajtelé firmy Znamyterapeut.cz

Tomáš a Martina jsou opravdoví odborníci, špičky v oboru. Jsem jejich studentem v programu Jsi Značka 365! Několikrát jsem měl štěstí vidět se s nimi osobně, vždy když potřebuji konzultovat cokoliv ohledně mé značky, tak jsou velmi otevření, upřímní a dávají mi hodnotnou zpětnou vazbu. Pokud toužíte po tom, aby při vyslovení Vašeho jména, či názvu firmy, každý hned věděl, kdo jste a co děláte, určitě se spojte s Tomem a Martinou a nechte se vést. Znám mnoho lidí, kterým jejich programy pomohly.

Tomáš PospíchalMakléř s čírem

Jak mi Vip klub pomáhá? Vždy vidím tu jednoduchost, postavit si smysl a dělat to. Podpora Tomáše a Martiny, celého týmu. Informací je mnoho a když mám pocit totálního selhání, zeptám se a vždycky dostanu odpověď. To je pro mě wau. Láska a věnování se mi. A je jedno, jestli jsem podnikatel, totální neuměl, špičkový odborník. Je to jedno, tu pozornost tu mám. Moc děkuji.

Gabča Bisová

Podnikání není procházka RŮŽOVOU ZAHRADOU. Mnohdy je to Kdo přežije...

Čelíme společně odmítnutím od klientů, boji s byrokracií, GDPR a omezování dosahu Facebookových stránek, novým pravidlům pro úpravu emailů ze Seznam.cz, stále rostoucí mladé konkurenci a tzv. superhvězdám, které Vám i bez podnikatelské praxe či odbornosti berou klienty díky znalosti budování moderní značky.

K tomu se nevyhneme novým technologiím a marketingu. Ufff… Někdy na palici, že?

Konkurence roste. Zítra možná přijdete JENOM o jednoho klienta, jednu zakázku, jedno doporučení. Ale kolik to bude za rok? V penězích?

Na rovinu. Naším cílem je Vám předat jenom ty postupy a nástroje, po kterých jsme sami marně před 4 lety pátrali. Nikdo tehdy kloudně neznal pojem OSOBNÍ A FIREMNÍ ZNAČKA.

A když naše strategie začala duplikovat zisky na českém a slovenském trhu, rozhodli jsme se ověřené metody předávat dál pouze našim VIP klientům.

Martina a Tomáš mi douhodobě pomáhají a radí s mojí značkou. Dlouho jsem se neuměla posunout dál a skutečně prorazit. Brandovi mi pomohli zvážit moje dosavadní kroky a vytvořit nový plán, který je založený na jistotách a postupných krocích, přesně jak to potřebuji. A za to jsem opravdu vděčná, protože mohu vhodně nakombinovat práci a rodinu, a přitom mít stabilní finanční plán. Této spolupráce si opravdu vážím. Pokud chcete s podnikáním hnout, jste na správném místě.

Lucie Vašínovázakladatelka značky látkových plen Joli Petit

Tak jsem tady měsíc - co říct, vždy jsem chtěla být součástí komunity, která ráda sdílí, motivuje, promýšlí nové nápady - několikrát jsem to zkoušela ve skupinách, které vznikaly u nás v Ostravě... A abych nebyla ostrá, tak je nebudu jmenovat, ale vždy se to nějak potentočkovalo. (ROZUMĚJTE, buď se moje očekávání nenaplnilo nebo projekt padl.) Jsem nadšená, že tady mi konečně někdo bude naslouchat, popřípadě mi sdělí kritiku či mi poradí, jak dál nebo nedál... No zkrátka myslím si, že kdybych se nerozhodla (nebo spíš kdyby se mi na FB nezatoulala skupina ZB), tak bych se asi dneska na všechno vykašlala... Ale tak to není ---- JSEM TU A JEDU V TOM SKVĚLÉM VLAKU... A VYSTUPOVAT ROZHODNĚ NEBUDU...😍

Hanča WilczkováOSVČ

Za to, že jsem se konečně odhodlala odejít z práce, kde si stejně nikdo neváží toho co dělám a co všechno jsem do toho dávala. Během měsíce a půl, kdy jsem se měla rozhodnout jak tedy dál, najít jinou práci atd... Jsem se rozhodla rozjet svůj salon... Takže vuala... Za měsíc a půl s pomocí mého muže jsme otevřela svůj salon. ve středu jsem převzala klíče a dnes odpoledne už dvě klientky 😀. Tento měšíc bude těžký, chodim ještě do staré práce a odpoledne už ve svým... Ale těším se, jsem vděčná příteli, který mi pomohl s nábytkem a pyšná na sebe, že za tak krátkou dobu jsem tohle vše zvládla a můj koníček se stane mou prací... Začátky budou těžké, to je jasné... Ale snad se mi zadaří.

Alla Opalenykovámajitelka nehtového salonu

Pokud chcete ještě dalších 38 důvodů, proč do klubu vstoupit, pak koukněte sem. 🙂

Jeden krok. Tisíce možností.

Rozhodli jsme se využít to, co tak dobře znáte z našich minulých kampaní. Jenže tentokrát jsme šli ještě dál. Vytvořili jsme platformu, kde se setkávají podnikatelé z celé České a Slovenské republiky a mohou NONSTOP čerpat naše strategie, postupy a návody.

Zároveň mohou rovnou sdílet s ostatními VIP členy své postřehy, a tak rozšiřovat svou spolupráci, potenciální klienty a obchodní parťáky do života i podnikání. Vše hezky seřazené pod jednou střechou.

Tomáš a Martina jsou úžasní lektoři, koučové a leadeři s lidským přístupem. Sleduji je už několik let, stále mne inspirují. Učím se efektivně využívat moderní technologie IT a sociální sítě. Velmi si vážím si jejich práce a vřele doporučuji jejich kurzy.

Jana ČechováŽivot a zdraví jsou dary, chraňme si je

S Brandovými jsem se sešla, protože jsem chtěla pomoci vylepšit moje webové stránky. Dozvěděla jsem se, co a proč má na webových stránkách zaznít a jak takové texty psát. Na osobní konzultaci jsem se setkala s milým jednáním, opravdovým zájmem a profesionálním přístupem. Ihned mám ze sebe, svojí značky i webových stránek lepší pocit.

Jana Bielikovádigitálná učtovnička, poskytuje učtovné služby moderním podnikatelľom

Martino, Tomáši, Vaše práce je super. Jsem úplně nadšená. Těším se, že díky Vám bude mít moje knížka úspěch a pomůže lidem s postižením. Jsem moc ráda za tuto spolupráci.

Jarmila Zipserováprimářka a zakladatelka neurorehabilitační kliniky AXON

Co získáváte členstvím ve VIP klubu?

Nový obsah v členské sekci

KOUČINK "Otázky a odpovědi" živě

Pracovní sešity, MP3, aplikace ke stažení

Online chat s kouči & feedback

Pravidelně nové tréninky a lekce

Sdílení úspěchů a inspirace každý den

Podpora od dalších členů

Dlouhodobý rozvoj na roky dopředu

VAŠE INVESTICE

VIP klub

 • 40 video-lekcí
 • Pravidelně 2x měsíčně
 • Neustále
 • Neustále
 • Naprosto bez omezení
 • Neustále zapnutá a aktivní
 • Růst, odměny nebo 30denní soutěž
 • Podpora, která trvá, stále nový a nový obsah

4.700 Kč/měs.

970 Kč/měs. + DPH

Nebo si za stejnou částku pořiďte raději zvonek na kolo/lis na meruňky.

Online trénink

 • 1-2 tréninky, 3-10 videí
 • Někdy
 • Pouze v rámci jednoho tréninku
 • Ne
 • Ne
 • Na začátku, pak klesá
 • Chybí podpora a pomoc
 • Obsah na jedno použití, bez možnosti dál pokračovat

cca 4.990 Kč - 19.990 Kč

Koučink od profi kouče na 2 hodiny/ojetý vůz s vysokou spotřebou.

Jak to uvnitř klubu vypadá? (...nahlédněte!)

Využívejte sílu zpětné vazby

Nebudeme Vám slibovat, jak to bude jednoduché, jak šance, že uspějete bude téměř 150 %, to bychom Vám lhali a šli sami proti sobě, svému přesvědčení a hodnotám, které uznáváme.

 Budeme k Vám upřímní a nebudeme Vám mazat med kolem pusy. Je dobré mít kolem sebe lidi, kteří Vám klepou na rameno, jak jste super, ale posune Vás to někam?

Ano, budeme Vás chválit, jak se posouváte, ale dostanete od nás regulérní zpětnou vazbu, která Vás  skutečně posune, připraví Vás na nečekané situace a ukáže, jak je řešit rychle a efektivně.

Netvoříme armády rádoby online podnikatelů, z nichž se téměř 70 % do roka z trhu vytratí. 


Okamžitě jsme věděla, že s nimi chci spolupracovat, což se mi při nejbližší možné příležitosti splnilo. Mají schopnost vcítit se do potřeb klienta a nabídnout mu kreativní řešení, které má styl. Vřele doporučuji.

Jitka ZoderováZakladateka Bussiness Animals

Dva roky jsem přešlapovala a nevěřila si a BUM, najednou se vše otáčí. Najednou mi během pár dní chodí zakázky. Děkuji Tomášovi a Martině za podporu. Jsem ráda, že se na ně mohu spolehnout.

Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně

Za spolupráci jsem moc ráda zaplatila, moc mi pomohl nadhled, díky kterému byl můj 2. ročník projektu Získám dobrou práci svěžejší a propracovanější. Moc za to děkuji. Těším se na další spolupráci.

Jana Bártíkováautor projektu Získám dobrou práci

Učíme Vás, jak překážky v podnikání přeměnit na čistý ZISK!

Nebudeme Vám vyšlapávat cestičku, kterou pouze přejdete. Čeká Vás bohužel práce. Nemůžeme Vám slíbit okamžité výsledky jako mávnutím kouzelného proutku, ovšem můžeme Vám garantovat naši podporu, a to po celou dobu tohoto procesu a také potom, co jich dosáhnete.

Budeme oporou, podporou a rovnocenným partnerem. Budeme majákem, který Vás nasměruje, ale za Vás nepůjde. Nebudeme ani buldozerem, který za Vás bude ničit překážky, ale ukážeme Vám, jak je zničit a ještě se z nich pro příště poučit.

Úspěch bez kompromisu?

Můžete se na všechny usmívat a říkat, jak je vše super a že je na trhu pro každého místo, ale brzo velmi tvrdě narazíte nebo už jste dokonce narazili. 

Trh může být bojištěm, pokud se neumíte odlišit, prosadit a stát vyhledávanou ZNAČKOU v oboru. 

Musíte se stát dravcem, který je sice hodný, ale zná svou hodnotu a hranice, a ty za žádnou cenu nepřekročí.

Už se Vám stalo, že  se můžete pro ostatní rozdat, ale mezitím nemáte na chleba? Nebo pracujete od nevidím do nevidím, ale výsledky stále nikde? Nemůžete si dovolit finančně nebo časově dovolenou, kterou tak nutně potřebujete?

Je tohle opravdu cesta, kterou chcete jít nebo to chcete konečně dělat jinak a efektivně?

S hlavou vzhůru. Bohatší než obvykle.

Společně detailně probereme témata jako: Jak budovat dlouhodobé příjmy a zvyšovat růstový potenciál svého podnikání? Jak tvořit levně a efektivně online marketing a offline marketing? Jak vyniknout ve svém oboru? Jak strčit svou konkurenci konečně do kapsy? Jak nechat svou značku pracovat za mě a vydělávat? Jak firmu vést a řídit po vzoru úspěšných značek jako Coca-Cola, Apple či Alza? A další... 🙂

Ve Vaší členské sekci na Vás už čeká 40+ videí, které Vám dají odpovědi na to, co hledáte. Chceme, abyste se u nás cítili férově. Pokud něčemu nebudete rozumět, napište nám a my Vám odpovíme.

Však víte, jak to v ČR chodí se zákaznickou podporou... No, právě! Tomu jsme dali vale! V klubu jsme pro Vás dnes a denně na telefonu, emailu či ve vnitřním diskuzním fóru. Čekejte více než klasickou službu. Dostanete partnerství!

O CO PŘIJDETE, KDYŽ NEBUDETE VE VIP KLUBU:

 • Nové tréninky, MP3 nahrávky a pracovní sešity, abyste neustále postupovali na Vaší cestě za lepšími příležitostmi, klienty nebo tím novým Audi.
 • Propojení s dalšími podnikateli z různých oborů. + ŽIVÉ AKCE pro členy ZDARMA!
 • Feedback od Tomáše a Martiny, nejen v živých vysíláních, ale také v online diskuzi 24 hodin denně 7 dní v týdnu!
 • Fér přístup. Co slíbíme, to také uděláme, osobně pomůžeme, s čímkoli si nebudete vědět rady.
 • Tým koučů, kteří Vám budou k ruce kdykoli budete potřebovat, nebo se zaseknete nebo budete potřebovat vyřešit nějaký problém.
 • List 25+ aplikací, návodů a nástrojů, které Tomáš s Martinou denně využívají ve své vlastní práci.
 • Unikátní dárky, bonusy, slevy a akce jen pro VIP členy klubu, a to na knihy, kurzy, aplikace, živé akce, konzultace a další...
 • Videa Jak na to, která Vás přesně provedou tím, jak například pracovat s Microsoft Office, vyhledat nejlevnější tiskárnu na tisk vizitek nebo produktů, jak se vhodně obléknout na obchodní schůzku, jak se bránit proti pomluvám na pracovišti a další...
 • NONSTOP diskuzi jen pro členy a komunitu, která se vzájemně podporuje a pomáhá.
 • Speciální dárky pro ty, kteří sdílí svoje úspěchy, vyhlášení soutěže o hodnotné ceny každý měsíc, jako například face to face konzultace přímo s Martinou a Tomášem v ceně 10 000 Kč.
 • Profily členů - dalších podnikatelů, kde se můžete vzájemně zkontaktovat a propojit.
 • A ještě o mnohonásobně víc...

Nečekejte ale klasiku...

Dodnes jsme pomáhali dohromady 84 237 platících klientů jenom proto, abychom Vám teď předali to nejlepší.

Jasně a stručně. Víme totiž, v čem se liší potřeby podnikatelů od běžných zaměstnanců. Možná jste to nikde jinde online dodnes nenašli.

Místo zdlouhavých a líbivých proslovů o ničem dáváte přednost úderné strategii, díky které zvyšujete částku na svém účtu.

Místo hromady produktů a akčních bonusů toužíte po silném servisu, který Vám zajistí podporu ve chvílích, kdy se rozhoduje o Vašich financích.

Místo trávení hodin u videí či na webinářích chcete příklady ze života, řešení úspěšných z oboru a možnost klást nahlas otázky.

A my máme jasnou odpověď:
Klub Zákony BOHATSTVÍ?!

Chcete se ve svém podnikání opravdu hnout a odlišit se od konkurence jednou pro vždy a konečně se  na trhu prosadit?

Jste na správném místě. Koneckonců máte možnost si to ověřit sami. Namluvit Vám můžeme cokoliv, ovšem osobní zkušenost je k nezaplacení. 

Cílem je jasný

Cílem VIP klubu je provést Vás postupně pilíři online i offline podnikání.

Vytvořit společně technické a marketingové zázemí pro Váš byznys a to pomocí jednoduchých a v praxi ověřených nástrojů. Začneme s tím, co máte dnes po ruce. Nic víc nebude pro tuto chvíli potřeba.

Vedeme Vás tak, abyste měli jistotu, že využíváte svůj čas efektivně a vybrali jsme za Vás klíčové činnosti, které Vám vydělávají peníze.

Vše, co jste kdy potřebovali, v jednom balíčku.

Kdo se v klubu realizuje?

 • Jste na volné noze?
 • Podnikáte?
 • Chcete více vydělávat online i offline?
 • Vlastníte firmu a chcete její růst (a Vy zatím více odpočívat)?
 • Budujete svůj MLM Bussiness?
 • Jste člověk, který hledá novou inspiraci do podnikání?
 • Jste maminka na mateřské, která si chce přivydělat?
 • Jste zaměstnanec, který se chce jednoho dne osamostatnit?

V tom případě patříte mezi lidi, kteří si v klubu přijdou na své....

Pokud chcete ještě dalších 38 důvodů, proč do klubu vstoupit, pak koukněte sem. 🙂

Jak se cítíte, když koupíte super košili nebo boty a nesedí Vám k tomu zbytek oblečení? Co uděláte?

Možná zajdete nakupovat další den do jiného obchodu.

Jenomže na to nemáte čas a energii, máte přeci důležitější věci na práci...

  Konec věčného hledání. Vše v jednom navěky!

Klub je šitý na míru. Žádné velkovýrobní střihy. Vnímáme Vás od hlavy až k patě. Proto je obsah uzpůsoben konkrétně pro české a slovenské podnikatele a podnikatelky. Žádný kompromis. Kdo nechce podnikat, ať nevstupuje. V jednoduchosti je síla.

Proto jsme pro Vás vše zjednodušili. Ušetříte tak čas, protože nemusíte poskládat složité puzzle z různých druhů produktů. Klub je komplexní průvodce s podporou pro ty, kteří se nebojí chtít více než ostatní.

Našich 84 237 spokojených zákazníků by o tom řeklo své. A další členové v klubu si už právě teď vzájemně radí, pomáhají, sdílí kontakty a to, co jim skutečně funguje. Díky tomu mají dost času na realizaci snů, o kterých se Vám ještě ani nesnilo… Protože jim jejich značka vydělává peníze, zatímco oni odpočívají pod slunečníkem u moře.

Už během prvních 30 dní… S naší podporou. Dál než ostatní.

Nečekejte neosobní přístup, kdy vstoupíte do obrovského VIP klubu plného obsahu a nebudete vědět, na co máte proboha kliknout dřív!

My jsme nastavili komunikaci individuálně a to tak, že se Vám osobně budeme věnovat, zjistíme, co přesně potřebujete, sestavíme Vám plán a povedeme Vás na Vaší cestě.

Začínali jsme v omšelé místnosti u rozviklaného oprýskaného stolu se dvěma plastovými židlemi a trvalo nám přes 8 let, než jsme se dostali sem.

A nyní Vám chceme předat svoje zkušenosti. Vyložíme karty na stůl a ukážeme Vám všechny naše trumfy, které nám vydělaly jen online přes 10 miliónů korun za 2 měsíce, a díky nimž jsme vybrali na charitativní účely přes 300 000 Kč během 12 dní!

 

Co říkají ti, kteří už s námi zkušenost mají?

25 let jsem pracovala jako soukromý pedagog. Moje výsledky stagnovaly, neposouvala jsem se dál. A tak přišel bláznivý nápad. Rozhodla jsem se kompletně změnit obor. Po první schůzce s Brandovými jsem byla nadšená. Začali jsme společně tvořit moje webové stránky, napsali jsme skvělé texty a vyfotili precizní fotky, které přesně vyjádřily, co jsem chtěla. S Brandovými nyní dlouhodobě spolupracuji a vážím si jejich podpory. Díky!

Mgr. Irena Bartošová, CSBcertifikovaný sexuological bodyworker, specializuje se na práci s ženami v menopauze

Řešil jsem nespokojenost se svou pozicí ve firmě, neuměl jsem správně prodat svou práci a klienty jsem ztrácel ještě před započetím spolupráce. Díky Tomášovi vím, jak si klienta udržet a získat jeho důvěru. Základem je zamyslet se nad tím, co doopravdy v životě chcete. Pokud ještě nejste značkou ve svém oboru, je Tomáš Lukavec správná volba.

Ing. arch. Jakub Žákarchitekt

Tomáš Lukavec má pro mě jednu úžasnou výjimečnou vlastnost a jedinečný dar. A tím je, že umí vystihnout absolutní podstatu. Po mé přednášce byl jeden z mála, který ke mně přišel a zeptal se: "A jaký příběh byl v té přednášce, Andy?" a jednoduše... Já jsem si v té chvíli uvědomil, že má obrovský cit pro podstatu věci. Pochopil jsem díky němu, že když správně vystihnu svůj příběh, zásadním způsobem mi to pomůže v budování osobní značky.

Andy Winsonmezinárodní speaker & autor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

Odteď jsme tým a už na to nejste sami! 

 • Denně spolupracujeme s mezinárodními firmami a klienty, pozorujeme zahraniční trendy, konzultujeme s českými a slovenskými influencery a dokážeme tak odhadnout, kam se bude trh dalších 3-5 let ubírat.
 • Ihned používáme to, co nejlépe funguje a proto to můžeme předávat i Vám.
 • V klubu jsme společně v kontaktu, poskytneme Vám zpětnou vazbu a poradíme s čímkoli, co právě řešíte.
 • Každou neděli Vám od nás navíc dorazí plán na celý příští týden. Vždy budeme pracovat na jedné věci a pak se posuneme dál.

PŘIDEJTE SE K DALŠÍM 460+ NADŠENÝM ČLENŮM!

Vstupte jen za 4700 Kč/měsíc

970 Kč/měs. + DPH

Je to jako kdybyste si koupili 18x máslo.

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS ZDARMA 40+ VIDEÍ

Celkem 40+ videí, která Vás provedou od A do Z cestou Vašeho podnikání.

Zásadní témata, klíčové principy a potřebné kroky.

Pro zvýšení Vašich příjmů

Devatero pro začínající podnikatele

[3 videolekce, 132 minut]

Víte, kdo jste a co děláte?

[1 videolekce, 7 minut]

Jak se nenechat vytunelovat

[1 videolekce, 6 minut]

Jak na GDPR

[1 videolekce, 15 minut]

Jak poznat, zda do toho jít?

[1 videolekce, 8 minut]

Úspěch bez kompromisu

[4 lekce, 125 minut]

Prodej se

[4 lekce, 157 minut]

12 kroků online podnikání

[12 videolekcí, 3 hodiny 45 minut]

Pro vytunění Vašeho marketingu

Jak zvýšit svou internetovou hodnotu

[1 videolekce, 9 minut]

Kodex značky

[1 videolekce, 3 minuty]

Božské texty

[2 lekce, 32 minut]

Hvězdný marketing

[1 lekce, 40 minut]

Jak lépe prodávat

[1 videolekce, 8 minut]

Reklama

[1 videolekce, 10 minut]

Jak lépe prodávat

[1 videolekce, 8 minut]

Jak za málo peněz vytvořit silnou značku

[1 videolekce, 4 minuty]

Pro zvýšení Vaší konkurenceschopnosti

Jak skloubit více věcí naráz

[1 videolekce, 9 minut]

Mapa ziskového prodeje

[1 videolekce, 16 minut]

Vydělávejte až 3x více

[25 lekcí, 887 minut]

Přednášky nové generace

[7 přednášek, 423 minut]

Jak dát lidem důvod ke spolupráci

[1 videolekce, 8 minut]

Příběh, který prodává

[11 videolekcí, 115 minut]

Jak napsat partnerovi

[1 videolekce, 11 minut]

Obchodní partnerství

[1 videolekce, 7 minut]

Pro zlepšení Vašich webovek a prodeje

Jak si upravit obrázky a fotky nejen na Váš web!

[1 videolekce, 18 minut]

Smartemailing - průvodce

[9 videolekcí, 105 minut]

Gopay od A do Z

[4 videolekce, 35 minut]

Jak zjistit kód barvy

[1 videolekce, 2 minuty]

A ještě něco navíc!

Jak nastavit reklamu na Facebooku

[3 videolekce, 61 minut]

Jak na to: Google disk

[2 videolekce, 43 minut]

Jak na to: Trello

[2 videolekce, 43 minut]

Jak víc prodávat díky MLM

[5 videolekcí, 65 minut]

Hodnota tréninků v klubu přes 58 479 Kč

O CO PŘIJDETE, KDYŽ NEBUDETE VE VIP KLUBU:

 • Nové tréninky, MP3 nahrávky a pracovní sešity, abyste neustále postupovali na Vaší cestě za lepšími příležitostmi, klienty nebo tím novým Audi.
 • Propojení s dalšími podnikateli z různých oborů. + ŽIVÉ AKCE pro členy ZDARMA!
 • Feedback od Tomáše a Martiny, nejen v živých vysíláních, ale také v online diskuzi 24 hodin denně 7 dní v týdnu!
 • Fér přístup. Co slíbíme, to také uděláme, osobně pomůžeme, s čímkoli si nebudete vědět rady.
 • Tým koučů, kteří Vám budou k ruce kdykoli budete potřebovat, nebo se zaseknete nebo budete potřebovat vyřešit nějaký problém.
 • List 25+ aplikací, návodů a nástrojů, které Tomáš s Martinou denně využívají ve své vlastní práci.
 • Unikátní dárky, bonusy, slevy a akce jen pro VIP členy klubu, a to na knihy, kurzy, aplikace, živé akce, konzultace a další...
 • Jak na to videa, která Vás přesně provedou tím, jak například pracovat s Microsoft Office, vyhledat nejlevnější tiskárnu na tisk vizitek nebo produktů, jak se vhodně obléknout na obchodní schůzku, jak se bránit proti pomluvám na pracovišti a další...
 • NONSTOP diskuzi jen pro členy a komunitu, která se vzájemně podporuje a pomáhá.
 • Speciální dárky pro ty, kteří sdílí svoje úspěchy, vyhlášení soutěže o hodnotné ceny každý měsíc, jako například face to face konzultace přímo s Martinou a Tomášem v ceně 10 000 Kč.
 • Profily členů - dalších podnikatelů, kde se můžete vzájemně nakontaktovat a propojit.
 • A ještě o mnohonásobně víc...

Tom a Martina jsou jedni z výjimečných lidí, kteří budují svůj brand na porozumění ostatním a odpovědnosti. Jsou to lídři ve svém oboru a velmi ráda s nimi spolupracuji.

Rostya Gordon-Smithzakladatelka hnutí Minerva21

Nikto ma do ničoho nenúti (alebo to už nedovolím nikomu) i napriek tomu som si dala sama sebe úlohy, ktoré dodržiavam. Zaviedla som si ranné rituály. Moje heslo: Změň svoje telo, změníš svoje myslenie. 👍Funguje to. Prvýkrát sa pochválim po dlhých rokoch - zo dňa na deň som prestala fajčiť. Už tomu budú dva mesiace. A ešte drobnosti. Malými krokmi ku vel'kým zmenám. A hlavne prestala som sa ponáhl'ať. 😉

Soňa KováčováOSVČ

Jsem skoro 2x starší než vy 😀, ale vůbec mi to nepřipadá. Jen vždycky zírám, když mi brnkne z videa nějaká další zajímavá myšlenka. Vlastně mi z toho teď docela i vyplynulo, že chci víc zapracovat na sebevědomí, ač by to spoustě lidem, co mě znají, připadalo hodně legrační... Víc se prodat a míň se podceňovat. Jo jo, osobní značka 😀.

Bára Skálovámajitelka, Jak na Skvrny

S Tomášem spolupracuji druhým rokem a musím uznat, že je velký profesionál. Vždy je perfektně připraven, je originální a umí pozitivně motivovat své okolí. Pedagogicky dokáže zaujmout nejen děti, ale i dospělé. Mezi jeho silné stránky patří spolehlivost, kolegialita, časová flexibilita a rozhodně se nezalekne žádné výzvy. Osobně si Tomáše moc vážím, je pro mne velkou inspirací a obdivuji jeho obchodního ducha.

Michaela Jadrnáhlavní vedoucí pražských turnusů Ambroziády

Od prvního kroku jedinečnou a vyhledávanou značkou na trhu.

VIP klub je Váš osobní Disneyland a je tu jenom pro Vás. Pojďme si hrát!

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

Co získáváte členstvím ve VIP klubu?

Nový obsah v členské sekci

KOUČINK "Otázky a odpovědi" živě

Pracovní sešity, MP3, aplikace ke stažení

Online chat s kouči & feedback

Pravidelně nové tréninky a lekce

Sdílení úspěchů a inspirace každý den

Podpora od dalších členů

Dlouhodobý rozvoj na roky dopředu

VAŠE INVESTICE

VIP klub

 • 40 video-lekcí
 • Pravidelně 2x měsíčně
 • Neustále
 • Neustále
 • Naprosto bez omezení
 • Neustále zapnutá a aktivní
 • Růst, odměny nebo 30denní soutěž
 • Podpora, která trvá, stále nový a nový obsah

4.700 Kč/měs.

970 Kč/měs. + DPH

Nebo si za stejnou částku pořiďte raději zvonek na kolo/lis na meruňky.

Online trénink

 • 1-2 tréninky, 3-10 videí
 • Někdy
 • Pouze v rámci jednoho tréninku
 • Ne
 • Ne
 • Na začátku, pak klesá
 • Chybí podpora a pomoc
 • Obsah na jedno použití, bez možnosti dál pokračovat

cca 4.990 Kč - 19.990 Kč

Koučink od profi kouče na 2 hodiny/ojetý vůz s vysokou spotřebou.

Jak to uvnitř klubu vypadá? (Ochutnejte!)

Vstupte jen za 4700 Kč/měsíc

970 Kč/měs. + DPH

Je to jako kdybyste si koupili 18x máslo.

PŘIDEJTE SE K DALŠÍM 460+ NADŠENÝM ČLENŮM!

Protože s naší podporou dojdete dál než ostatní. Dáváme Vám vymazlené postupy, ověřené v 19+ milionovém podnikání, a jako BONUS konkrétní NÁVODY A PŘÍBĚHY z praxe.

Nejsme klasický online trénink, který Vám jednou řekne "pápááá". Dali jsme dohromady tým 27 špiček v oboru a postavili VIP klub ZÁKONY BOHATSTVÍ?! Vznikla tak úžasná oáza růstu. Potkat na Vaší cestě ty SPRÁVNÉ LIDI, PŘÍLEŽITOSTI a PENÍZE nebylo nikdy jednodušší než dnes.

Protože vše ladí, doplňuje se a jde s dobou. To vše, pod jednou střechou, ihned k použití. Žádné čekání na let za štěstím. Štěstí letí rovnou do Vašeho obýváku.

Po vstupu do VIP klubu získáte IHNED na ruku a bez řečí 165 videí, pracovních sešitů, MP3 nahrávek, přesných how-to návodů, webinářů, podcastů. Krok za krokem Vás provedeme tématy od ZVYŠOVÁNÍ SEBEVĚDOMÍ až k NÁSOBENÍ PŘÍJMŮ a BUDOVÁNÍ PROSPERITY.

Protože s naší VIP kartou dostanete VÝHODY A SLEVY ne jenom u nás. Ale i u našich partnerů a dalších světových ZNAČEK!

Spolupráci bereme vážně. A dlouhodobě. Proto jsme pro Vás připravili slevový systém u našich partnerů, kteří již ve svém oboru USPĚLI, TAK JAKO VY V BUDOUCNOSTI! Nejenom, že šetříte peníze, zároveň ovšem nakupujete jenom ty nejkvalitnější věci, oblečení, pohonné látky, techniku či vybavení do bytu. 

Protože se Vám VIP klub ZÁKONY BOHATSVÍ?! přizpůsobuje. Je tu pro Vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu, kdekoliv na světě. 

 

Skvělý doplňek k Vašemu stávajícímu podnikání či práci. Parťák na cestách. I nejlepší rádce v krizových situacích. To vše je klub! Už nebudete přicházet o další velké zakázky, zbytečně chybovat v práci či ohrožovat své blízké experimenty ve Vašem oboru! Už dost stresu, NESTÍHÁNÍ a pocitu, že nejste ve své kůži. Půjdete s hlavou vzhůru. Bohatší než obvykle. 

Protože tu na Vás čeká značková rodina dalších lidí, kteří Vás podpoří, pomohou, poradí a se kterými dojdete úspěšně do cíle.

Dost bylo nekonečných začátků a hledání kamene mudrců... Máme pro Vás jasnou mapu k úspěchu ve Vašem oboru! Pokud řešíte neodkladný problém nebo si nevíte rady, stačí se na nás kdykoliv obrátit. Vše společně vyřešíme. Zažijte živou atmosféru s dalšími členy, podporu a zájem v klubu 24 hodin denně. Jsme rodina, proto si pomáháme.

Protože za Vás nadšeně aktualizujeme seznam 25+ stránek, nástrojů a appek, které Vám zjednodušují cestu k Vašemu vysněnému příjmu v online i offline světě.

Chceme Vám usnadnit život. Proto sledujeme moderní trendy a nástroje, které podporují Vaši osobní i pracovní pohodu. Vše jsme testovali přes 7 let v našem milionovém podnikání. Ať už jako podnikatelé či s našimi zaměstnanci. Jak používat sociální sítě, webové stránky či různé vychytávky? Vaše okolí Vás začne doslova hltat!

Protože Vás chceme VIDĚT osobně a propojit Vás s dalšími skvělými lidmi, připravujeme ZÁŽITKOVÉ VZDĚLÁVACÍ  AKCE ZDARMA a to 2x každý rok.

Jinde si za osobní setkání musíte připlatit či dokoupit dražší členství... U nás nikoliv. Potkáte se s dalšími ÚŽASNÝMI členy klubu, vyměníte vizitky, propojíte své podnikání či zkušenosti. Na akce zveme i naše VIP obchodní partnery, celebrity či zahraniční hosty. Vše plánujeme dopředu. Zařizujeme nadupaný RAUT i PROGRAM. Po těchto DVOU (1x ZIMA/1x LÉTO) celodenních akcích nebudete moci usnout. 🙂

Protože Vám dáme osobního KOUČE, který Vám vždy pomůže s tím, s čím si nevíte rady.

Řešíte web? Online marketing? Prodeje? Vaši stávající práci? Peníze? Růst? Šéfa či klienty? Brali byste mít všechny odpovědi na JEDNOM MÍSTĚ od člověka, který ví, jak na to? Nebaví Vás stále hledat v kupce sena ty nejpovolanější? U nás se prostě ptáte. To my určíme, kterému z našich koučů otázka náleží. A ten se s Vámi v cuku letu spojí a pomůže Vám. Splnil se Vám právě sen? Klub sny realizuje.

Protože spolupracujeme s celebritami českého a slovenského showbyznysu a hodláme předat jejich recept na úspěch i Vám. 

Jaký je jejich recept? Co udělali jinak? Jsou opravdu tak odlišní? Odpověď je NE. Oni nejsou o nic lepší ani talentovanější než Vy. Nenarodili se s přirozeným darem, který si vyslouží jenom málokdo. Jejich tajemstvím je jedna jediná věc, jedno jediné slovo. A tím je VYTRVALOST. Cože? A nic víc? Počkejte... Za tímhle nenápadným slovem se totiž skrývá úžasný postup, který jsme pro Vás sepsali a natočili. Váš tajný recept, jak se dotknout hvězd. 

Na co se nejčastěji ptáte?

OTÁZKA: Vypadá to, že to bude celkem náročné, zvládnu to? Pochopím to?

Klub stavíme, jak nejednoduššeji to jde. Chceme, aby orientace v něm byla intuitivní a pochopitelná pro každého. Stejným stylem jsou vytvořené i vzdělávací materiály, aby je lidé pochopili, zapamatovali si je a rovnou mohli prakticky použít.

OTÁZKA: Je to vůbec pro mě?

Klub je zaměřen na podnikatele, ale vzdělávací materiály jsou velice pestré, stejně jako obory již stávajících členů. Ovšem záleží na důvodu, proč do klubu chcete jít. Myslím, že si i Vy přijdete na své, pokud Vás tato stránka zaujala.

OTÁZKA: Nemám moc času. Budu to stíhat?

Výhodou členství ve VIP klubu je, že tréninky a videa Vám nikam nezmizí, když například nestihnete shlédnout nový obsah. Vše je stále na svém místě a připravené. Nezapomeňte, že za shlédnutí videí a další aktivitu v klubu Vás odměníme vždy body, které si můžete šetřit do zásoby a pak si za ně nakoupit zajímavé odměny jako jsou knihy, konzultace nebo dokonce prémiové balíčky, které jsme pro Vás přichystali. A to všechno úplně ZDARMA!

OTÁZKA: Co díky VIP členství získám?

20+ tréninků, MP3, pracovních sešitů a 24hodinové podpory, to vše získáte ihned po registraci. Navíc dostáváte také pravidelně každé úterý a čtvrtek nový obsah. Můžete se těšit na zaměření se na 4 nejdůležitější pilíře každého zaměstnání, nové tréninky, pracovní sešity a kouče, kteří Vám jsou k dispozici. Také na fér přístup a zpětnou vazbu přímo od zakladatelů a tvůrců klubu Tomáše a Martiny, a to nejen v rámci vysílání každý měsíc v živém webináři, ale také každý den v diskuzi Vašeho VIP klubu. Neustále se rozšiřující seznam nástrojů, aplikací a pomůcek, které Tomáš s Martinou používají. A také na Jak na to návody, kde nahlédnete do našeho obýváku a uvidíte, jak pracujeme s jednotlivými nástroji v praxi. Získáte také vstup do uzavřené diskuze a do aktivní komunity jen pro členy. Navíc máte možnost sdílet svoje úspěchy v osobním deníku a získávat různé ceny, odměny a slevy každý měsíc. Součástí balíčku výhod je také možnost vyhrát osobní konzultaci s Tomášem a Martinou "face to face". A nejen to. Máte možnost se také zkontaktovat s dalšími členy klubu a třeba získat novou práci, radu, pomoc nebo přivést nového kolegu do svého týmu. A další a další výhody.

OTÁZKA: Proč získávat vědomosti zrovna od Martiny a Tomáše?

Martina s Tomášem se již přes 6 let aktivně věnují pomoci svým klientům a jejich programy prošlo za tu dobu přes 60 000 lidí. Neustále se vzdělávají a čerpají z trhu nejen v ČR a na Slovensku, ale také ze zahraničí od lidí jako jsou Marie Forleo, Brendan Burchard, Grant Cordone, Derek Thompson nebo Cal Newport, vybírají to nejlepší, ihned ověřují v praxi a dávají do VIP klubu Zákony bohatství?! Jde o největší databázi svého druhu na podporu lidí v zaměstnání i podnikání, kteří si v ceně 1 večeře pro dva v KFC měsíčně mohou dovolit celoživotní podporu a růst. Vše z členské sekce prošlo přes přísný hledáček Tomáše i Martiny a vychází z kampaní, které za poslední 3 roky vydělaly přes 10 miliónů korun.

OTÁZKA: Mohu si říct, co chci, aby v klubu bylo za OBSAH?

Prosíme, ano! V členské sekci je formulář, kde můžete vyplnit, co řešíte za témata a na co Vás zajímají odpovědi v dalším videu od nás. Vše pravidelně procházíme a pokud se Vaše prosby u některého tématu opakují, natočíme na něj další video. A pokud ne, minimálně Vám na otázku odpovíme. Nejsme tu od toho, abychom Vás obcházeli. Žádné Vaše otázky nezůstanou nezodpovězené.

OTÁZKA: Mám neomezený přístup k veškerému obsahu?

Ano, ihned po přístupu do členské sekce máte k dispozici 20+ tréninků na nejdůležitější témata, která potřebujete pro úspěch na trhu práce, a k tomu také MP3, pracovní sešity, Jak na to návody a nástroje. Další materiály a zbrusu nová videa jsou zveřejňována v členské sekci vždy dvakrát týdně, jako Váš oblíbený seriál v televizi. V úterý a ve čtvrtek.

OTÁZKA: Jaký je rozdíl mezi VIP klubem a jinými programy od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové?

VIP klub Zákony bohatství?! je uzavřená členská sekce pro lidi, kteří se chtějí od Martiny a Tomáše dozvědět, jak získat strategickou výhodu v zaměstnání, vydělávat více peněz a mít život podle svých představ. Přímo v členské sekci sdílí Tomáš a Martina obsah tak, aby měli členové klubu nejnovější nástroje, které na trhu práce fungují. Kromě přístupů do všech původních programů Tomáše a Martiny, získáte také nový obsah každý týden!

OTÁZKA: Koho se mám zeptat, když nebudu něco vědět?

Jsme rádi, když se ptáte a píšete nám. Jako člen VIP klubu můžete komunikovat přímo s Tomášem a Martinou osobně, a to buď v živém vysílání nebo v online diskuzi. Ptejte se na cokoli, co zrovna řešíte, co Vás trápí a co potřebujete. Od toho tu jsou Tomáš, Martina, vyškolení koučové připravení Vám ihned pomoci, i komunita ostatních členů, kteří Vám rádi poradí. Každý měsíc soutěžíme také o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou (v ceně 10 000 Kč), kterou můžete vyhrát.

OTÁZKA: Co když budu chtít z klubu odejít?

V klubu máme k dispozici 30denní garanci vrácení peněz. Jakmile zaplatíte svoje členství, můžete se svobodně během 30 dní rozhodnout, zda ve svém klubu chcete zůstat nebo odejít. Věříme, že zde budete spokojeni, protože ho tvoříme skutečně pro Vás a Vaše potřeby a Vaše peníze se budou pravidelně několikanásobně vracet. Kdybyste však přece jenom chtěli své členství ukončit, jednoduše nám napište na: podpora@zakonybohatstvi.cz. Nebudeme se na nic ptát a obratem Vám peníze vrátíme.

OTÁZKA: Co se stane po odeslání mojí přihlášky?

Je to snadné jako facka! Po vyplnění přihlášky do VIP klubu Zákony bohatství?! budete přesměrováni na chráněnou platební bránu GoPay. Zde zadáte platbu pomocí svojí karty a autorizujete ji k opakované 30denní platbě. Nic víc. Už během 10 minut by k Vám měl přiletět e-mail s přístupovými údaji k členské sekci a Vy se tak můžete ihned vydat do svého klubu a k prvním 20+ tréninkům.

OTÁZKA: Kdy budu dostávat nový obsah?

Každé úterý a čtvrtek od nás získáte nový hodnotný obsah. Ať už jde o video nebo Jak na to návod, a to po celou dobu Vašeho členství v klubu. Vše tvoříme na míru a čerpáme z nejaktuálnějších zkušeností, vědomostí a znalostí. Pravidelně získáte nová videa na klíčová témata, která řeší zaměstnanci po celé České republice a na Slovensku, konkrétní návody, živá vysílání a online podporu přímo od Martiny a Tomáše.

OTÁZKA: Můžu svoje členství v klubu zrušit? Jak?

Své členství ve VIP klubu můžete ukončit, kdykoli budete chtít. Stačí odeslat formulář v členské sekci nebo napsat na: podpora@zakonybohatstvi.cz. Vaše pravidelná platba tím bude zrušena a už Vám nebudou nadále účtovány žádné peníze.

OTÁZKA: Jakým způsobem bude probíhat platba za další měsíc?

Platba za členství v klubu probíhá platební kartou online. Po vyplnění přihlášky a úhradě prvního měsíce členství zároveň také autorizujete svoji kartu k pravidelné platbě každých 30 dní (od data objednávky). Opakovaná platba se bude provádět automaticky každých 30 dní po dobu Vašeho členství. Nejsme žádní "untrwasrmani", proto dostanete vždy 7 dní před stržením dalšího poplatku upozornění do e-mailu, abyste případně mohli včas zareagovat. Nechceme Vás tu držet proti Vaší vůli, proč také. Jde nám o to, abyste si výhod, bonusů a slev užívali zcela dobrovolně a s radostí.

OTÁZKA: Můžu platit převodem z účtu?

Platby převodem nejsou bohužel možné. Platbu však můžete provádět jednoduše online přes platební bránu GoPay Vaší kartou. Pokud potřebujete s platbou pomoci, neváhejte nás kontaktovat na podpora@zakonybohatstvi.cz a společně to určitě vyřešíme.

OTÁZKA: Můžu si dát fakturu do nákladů?

Samozřejmě. Za Vaše členství od nás každý měsíc získáte daňový doklad, který můžete zahrnout do svých nákladů.

3, 2, 1,... Připraveni VYBUDOVAT EFEKTIVNÍ PODNIKÁNÍ,

KTERÉ DÁVÁ ČAS & SVOBODU?

VIP klub ZÁKONY BOHATSTVÍ?! Vás podpoří dlouhodobě na cestě za Vaším úspěšným podnikáním. Nebuďte už na to sami! Ve VIP klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svobodou potřebovat, ale také novou “online rodinu".

JEDINEČNÁ AKCE PRO VYBRANÉ SPUŠTĚNA se SLEVOU 56 400 Kč!