KURZ VYPRODÁN! (59/30) Děkujeme za obrovský zájem! Vyplňte prosím předzájem dole a jakmile budeme kurz opakovat, dáme Vám včas vědět!

VYTVOŘTE PROFI VIDEO DO 3 MINUT A PŘEDBĚHNĚTE KONKURENCI V OBORU! (...jen s MOBILEM!)

PŘEDSTAVTE si, že umíte udělat video na svém MOBILU, díky kterému začnete vydělávat více ve svém oboru! (...bez „školení od top kameramanů" a zbytečné techniky) 

Osobní vzkaz od Martiny a Toma (chata na Moravě, 14.2.2019) ❤️

 

Ahoj 🙂 Prosím, podívej se na TUTO  stránku. Vyslechni ji. Chceme ti prozradit TAJEMSTVÍ našeho úspěchu. A poradit Ti.

Za rok 2018 jsme natočili společně přes 260 videí. Kdysi jsme přesto začínali na 0. Přitom nám tato videa, která jsme se naučili dělat zdarma, vydělala:

Žádné z nich jsme netočili na kameru či zrcadlovku, neměli jsem žádné speciální ozvučení, Nepoužívali jsme žádné složité efekty či stříhací programy. Neučili jsme se to od profi kameramanů.

Nejlepší na tom je, že tato videa nám zajišťují každý den ( i když spíme):

✅ prodej našich produktů a služeb (automaticky)

✅ propagaci a zviditelnění mezi stávající fanoušky

✅ příchod nových zákazníků a klientů (skvělé pro MLM a podnikatele)

A to vše se nám podařilo jenom díky... MOBILU! A proto Tě chceme pozvat na náš WORKSHOP. Bude to praktické. Prosím, projdi si tuto stránku. Věnuj ji chvilinku. A garantujeme Ti, že  DĚLAT MODERNÍ MARKETING díky MOBILU ti zjednoduší více než život.

 

Protože se zákazníkům zobrazíte v průměru 3,5x častěji než konkurence. Vyděláváte až 3x více s menším úsilím. Budete blíž budoucnosti i zákazníkům.

Protože se zařadíte mezi významné značky a osobnosti dneška (vaše myšlenky, postoje a názory stanou populární, lidé vás začnou více následovat)

Protože objevíte levnou cestu, jak na ÚŽASNÉ A POUTAVÉ video bez předražených kameramanů (za ušetřené peníze jeďte na dovču v Thajsku)

Protože Vám neujede vlak a nebudete se cítit “jako stará škola” (VIDEA jsou trendem budoucnosti zákazníci se tak rozhodují k nákupu)

Co s sebou na WORKSHOP? Ano, to je VŠE:

...můžete prodávat své poznatky z cest či seminářů, dělat rozhovory. Vytvořte například skupinu na Facebooku, do které budete prodávat svá videa a násobit tak jednoduše své podnikání. Další a další velmi úspěšné osobnosti tuto funkci využívají! (Tony Robbins, autor bestsellerů a světový kouč)

Co se naučíte? (a budete milovat)

Kým se můžete INSPIROVAT? (dělají videa na mobil téměř každý den!)

...díky workshopu se Vám stane natáčení videí na MOBIL ("selfie") a jiná videa příjemným zážitkem. Sdílejte svůj pracovní den či setkání s klienty nebo fanoušky. Můžeze představit své plány či spolupracovníky. Získáte tak konkurenční výhodu. Lidé Vám více uvěří! (Lucie Vondráčková, držitelka Slavíků)

...je jedno, zda ho nesnášíte či milujete. skrze VIDEA na mobil (živé vysílání na Facebooku) vysílá svou zprávu do světa, a to každý den. Šíří se tak myšlenky, názory a především, roste počet sledovatelů. Využijete tak maximální potenciál dnešní doby. VIDEA si mohou lidé přehrávat zpětně, kdykoliv

...chcete sdílet své cestování? Natáčet rozhovory? Vydělávat díky videím peníze? Založte si skupinu na Facebooku a prodejte přístup do ní fanouškům. Následně pro ně natáčejte. Toto know how využívají špičkoví marketéři či osobnosti v oboru. Je to jednoduché a efektivní! (Tony Robbins, světový kouč a špičkový podnikatel)

...můžete po vzoru osobností konečně vytvářet VIDEA, v kterých hravou formou seznamujete NOVÉ ZÁKAZNÍKY se svými produkty, službami či projektem. VIDEA jsou mnohem jednodušší než složité webináře. V kurzu odhlalíte postupy, jak se zbavit strachu a působit vždy uvolněně. (Andy Winson, autor bestsellerů a TOP lídr ze Slovenska)

Za 6 hodin vám ušetříme roky nervů a statisícové sumy za štáb, kameramany a střihače. Vše zvládnete sami. Jedním prstem na displeji telefonu.

Co o nás ŘÍKAJÍ? 

Střih, klapka, jedeme! (krok za krokem)

kdy: 16.3. 2019 od 10h

 • 9:30 - 10:00h příchod, registrace a příprava mobilních telefonů
 • 10:00 - 12:30h natočíme první videa a vychytávky pro natáčení přímo ve vašem mobilu. Budeme pracovat individuálně i v menších skupinkách a každý účastník získá cenné zpětné vazby
 • 12:30-14:00h čas pro oběd (natáčet můžete pořád 🙂
 • 14:00-18:00h pokračujeme v natáčení, zpětných vazbách a marketingu

Kde: ETNOSVĚT

Legerova 40, Praha 2, 120 00

V ceně kurzu máte oběd, vodu a čaj

Doprava: 

Nejbližší metro: I.P.PAVLOVA (trasa C)

 

Parkování: ZDARMA

970 Kč    ZDARMA

+ BONUS V HODNOTĚ 970 KČ ZDARMA

 • návodný videotrénink jak vysílat živě na Facebooku automatizovaná videa
 • odnesete si domů pro použití kdykoli budete potřebovat
 • ušetří vám čas a peníze - oslovujete zákazníky ikdyž spíte

Vaše zpětná vazba?

Nainstalujeme vám do telefonu střihací program s licencí ZDARMA, naučíme vás, jak VIDEO upravit a rovnou marketingově dostat ke klientům (novým či stávajícím).

Martina a Tomáš mi douhodobě pomáhají a radí s mojí značkou. Dlouho jsem se neuměla posunout dál a skutečně prorazit. Brandovi mi pomohli zvážit moje dosavadní kroky a vytvořit nový plán, který je založený na jistotách a postupných krocích, přesně jak to potřebuji. A za to jsem opravdu vděčná, protože mohu vhodně nakombinovat práci a rodinu, a přitom mít stabilní finanční plán. Této spolupráce si opravdu vážím. Pokud chcete s podnikáním hnout, jste na správném místě.

Lucie Vašínovázakladatelka značky látkových plen Joli Petit

Děkuji moc Tomovi a Martině za podporu a natočení videa o aplikaci, která pomáhá rozvíjet zdravé finanční návyky. Video dodnes na FB vidělo přes 70.000 lidí a získalo významný zájem veřejnosti o tuto tématiku. Aktuálně jsme díky kampani získali partnera, který se rozhodl vývoj aplikace financovat. Tomáš i Martina vytvořili skvělý scénář, který přesně vystihuje to, co jsme chtěli videem sdělit. Spolupráci s Tomem a Martinou mohu všem doporučit!

Jana Meruňkováředitelka yourchance o.p.s

Kdo vás bude celý den provázet?

Vaše videa vám pomůže realizovat náš tým, který vám je celý den plně k ruce. Budeme se vám věnovat, dávat vám zpětné vazby a jednoduché tipy pro vylepšení. Odnesete si hotová, perfektně zpracovaná videa přímo ve svých mobilních telefonech.

Tomáš Lukavec
Tomáš Lukavec
brandmanažer úspěšných značek
Martina Brandová
Martina Brandová
brandmanažerka úspěšných žen
Adam Ďurč
Adam Ďurč
technická podpora
Michaela Sýkorová
Michaela Sýkorová
technická podpora

KOLIK DNES stojí ŽIVÝ kurz MOBIL VIDEO-MARKETING?

SEČTENO a podtrženo!

...Co Ti budou druzí závidět?

 • 6 HODIN PRAXE PRO NATÁČENÍ VIDEÍ NA VÁŠ MOBILNÍ TELEFON
  Nainstalujeme vám do telefonu střihací program s licencí ZDARMA, naučíme vás, jak VIDEO upravit a rovnou marketingově dostat ke klientům (novým či stávajícím).
 • TRÉMA? NIC PRO VÁS!
  Zbavíte se trémy z NATÁČENÍ a osvojíte si 3 techniky, jak natáčet kdekoliv, kdykoliv a odkukoliv na světě bez stresu, přeřeků a nervozity. Budete uvolnění a sami sebou! (+ sdělíte vždy to podstatné)
 • ODNESETE SI DOMŮ VE SVÉM MOBILU PROFI VIDEA PRO SVOU KOMUNITU
  Natočíme společně Vaše profi video na MOBILNÍ telefon. Od té chvíle budete vědět, jak natáčet, upravovat i propagovat svá vlastní videa.

CENA po 28. únoru: 4 470 Kč (171 Euro)

EXKLUZIVNÍ CENA DO KONCE 28.2.2019: 

3 770 Kč

Jste připraveni ušetřit za svůj marketing?

V tom případě udělejte další krok!

POČET VOLNÝCH MÍST: 59 z 30

970 Kč    ZDARMA

+ BONUS V HODNOTĚ 970 KČ ZDARMA

 • návodný videotrénink jak vysílat živě na Facebooku automatizovaná videa
 • odnesete si domů pro použití kdykoli budete potřebovat
 • ušetří vám čas a peníze - oslovujete zákazníky ikdyž spíte