3x CESTA z průměru k vyhledávané osobnosti v oboru?

Už přes 3 měsíce pro vás píšeme příběhy z našeho života. Nicméně, nejlepší příběhy píše život sám. A tak jsme pro změnu vyzvali naši komunitu, aby vyprávěla za nás. Proto dnes pro Vás máme 3 příběhy lidí, kteří to nevzdali a uspěli. Nečekejte okoukané fráze od Tonyho Robbinse, Madonny či Arnolda Schwarzeneggera. Tito lidé mohou být vašimi sousedy. Už jenom proto jsme rádi, že jejich výsledky dokazují to, co učíme. Že stát se značkou či osobností na trhu někdy trvá (prostě nezbohatnete přes noc vybráním emailů a vystavením ebooků), ale pak to stojí za to! :). Kdo dobře zasel, bohatě sklízí. Tak pojďme na to!

Lucie Vašínová

29 let

Podnikat jsem začala s obrovským nadšením a vervou už při práci, ale pořád to nebylo takové, jaké jsem si představovala. Snažila jsem se různými způsoby prorazit, ale nedařilo se. Jednu chvíli jsem měla dokonce kamennou prodejnu, ale bohužel jsem se dostala do finanční tísně a musela celý obchod zavřít. Věřili byste tomu? Dáváte do toho vše. A ono to jde ke dnu…

Jednou z částí mého podnikání je projekt Baleno krásně, kde se věnuji prodeji balících papírů na míru a vkusnému balení dárků s láskou a péčí. Mojí další značkou je také Joli Petit, kde šiji speciální látkové pleny pro děti. V neposlední řadě jsem také zakladatelkou dětské skupiny Slůně. Jde o speciální dětskou skupinu s alternativním přístupem k výchově, kde děti zapojujeme do běžného dění v životě.

A tehdy jsem oslovila Martinu Brandovu o pomoc. Znala jsem ji už z dřívějška a všimla jsem si, jak pomáhá lidem v rámci VIP klubu Zákony bohatství?! Martina mi poradila, co udělat, a pak mi nabídla možnost vstoupit do VIP klubu. Nejdříve jsem trochu váhala, ale nakonec jsem vstoupila. S Martininou pomocí jsem vyřídila náležitosti ohledně uzavření prodejny a zaměřila jsem se na prodej online.

Netušila jsem, co všechno se za velmi krátkou dobu v mém životě změní a že to bude mít takový dopad na moje podnikání.

Co jsem díky pomoci zjistila a vám by mohlo také pomoci? Nevěnovala jsem se sociálním sítím a online marketingu. Svoji práci miluju, ale to přeci nestačí. Jak Tomáš Lukavec říká, vášeň je revolver, kterým vám trh prostřelí čelo, pokud nebudujete značku strategicky.

Líbí se mi, že mi Tomáš a Martina nemazali med kolem pusy, ale ukázali mi realitu. Prošli jsme jasně všechny kroky a já se naplno zaměřila na budování komunity na Facebooku. Díky videím ve VIP klubu jako je trénink Mrcha vs. Hodná holčička a Prodej se, jsem se více zaměřila na komunikaci a přestala se bát. Získala jsem více sebevědomí a dokázala vykomunikovat a prodat tak, že se mi o tom ani nesnilo.

Najednou se to začalo rozjíždět. Jeden, dva, tři prodeje za den. Jenom díky tomu, že jsem začala komunikovat a pracovat přes sociální sítě podle návodů Martiny a Tomáše.

Konkrétně vidím veliký rozdíl v tomto:

Dříve jsem se účastnila různých veletrhů a musela jsem doslova prodávat na místě. Moc mi to nešlo a bylo to pro mě psychicky náročné. To samé s kamennou prodejnou. Lidé mě neznali a nechodili. Byla jsem z toho zoufalá a myslela si, že budu muset vše úplně zabalit. Když jsem tak dostala možnost jet na další veletrh tento rok, moje obavy se vrátily. Co když si nikdo nic nekoupí? Co když to bude propadák? A doslova mi spadla brada, když jsem na posledním veletrhu zažila to, že za mnou přišli 3 lidé a řekli: „Vy jste Joli Petit! Vás znám!“

A stačilo k tomu JENOM fungovat na Facebooku podle návodů VIP KLUBU a komunikovat s lidmi. Nadšeně jsem se proto pustila do dalších aktivit v rámci projektu dětská skupina Slůně a povedlo se nám díky mému sebevědomí získat sponzora na vystavení vlastní školky.

To už jsem měla slzy na krajíčku. Nejlepší na tom všem je, že mi VIP klub Zákony bohatství pomohl v tom, že jsem našla odvahu a šla dál i přes počáteční neúspěchy v podnikání. A teď mám fungující e-shop, stoupající komunitu fanoušků a také se mi povedlo díky Tomášovi a Martině všechny 3 projekty propojit a vzájemně nakombinovat.

Lidi zajímá, co dělám, a nakupují. A to i bez mojí velké iniciativy. Díky zpětné vazbě ve VIP klubu také mohu ihned upravovat svoje texty a prodejní postupy. Jsem plná energie a posouvám se neustále dál.

Dětská skupina Slůně se díky mým zkušenostem těší velikému zájmu a já se těším na další ročníky.

Bez podpory Martiny, Tomáše a celého VIP klubu bych to určitě nedotáhla tam, kde jsem. Doporučuji ho na potkání každému, protože mi každý den dává pocit, že na to konečně nejsem sama, že mám trvalou podporu.

Díky Martino a Tome! Vaše pomoc mě znovu nastartovala do života a vystřelila moje podnikání o několik úrovní výš.

Lucie Vašínová: Díky podpoře Toma a Martiny vznikly mé značky a konečně jsem prorazila na trhu.

 


Petr Kubala

39 let

Psát jsem začal už jako malý. Vždycky to byla moje vášeň ještě před VIP klubem Zákony bohatství?! Velmi mě baví tvořit texty a hry pro děti a dlouho jsem snil o tom, že bych vydal vlastní knihu. Ve VIP klubu jsem se nakonec odhodlal k pro mě velikému kroku a svoji knihu Pohádky do ranečku jsem dal do kampaně na Startovač. S podporou členů, Tomáše a Martiny jsem do 14 dnů nasbíral potřebnou částku a kniha už je teď v tiskárně. Jsem z toho upřímně nadšený a rozhodl jsem se jít ještě dál a vydat další knihu s názvem Můj domeček, kterou mám rozplánovanou.

Odjakživa mě bavilo psát, ale nevydělávalo mi to peníze. Nebyl jsem schopný prorazit a myslel si, že si budu psát celý život do šuplíku.

Když jsem narazil na VIP klub Zákony bohatství?!, ani mě nenapadlo, že bych mohl mít takové pokroky za tak krátkou dobu. Získal jsem větší sebevědomí a odvahu. To, co se mi zdálo původně složité, se najednou povedlo během několika dní.

Došlo mi, že jsem zbytečně otálel a neviděl všechny možnosti, které byly k dispozici. Jenom psát bylo prostě málo. Ve VIP klubu jsem  pochopil, že mám produkt, který lidi zajímá a který se jim opravdu líbí.

 

Odsunul jsem obavy, strach a s pomocí Martiny a Tomáše se vrhl naplno do projektu kniha. Tréninky jako Úspěch bez kompromisu nebo Prodej se mi velmi pomohly. Konečně jsem šel do akce.

A jak říkám. Během několika dní jsem nasbíral potřebné finance, něco přes 60 000 Kč na vydání knihy. Perličkou k tomu všemu bylo, že lidé mi posílali peníze i po splnění 100% částky, na kterou jsem cílil.

Dřív jsem jezdil po různých čtenářských kroužcích a ukazoval svoje texty známým a přátelům. Líbily se, ale to bylo asi tak všechno. Měl jsem pocit, že vydání knihy je jenom utopie. Že je to přeci nesmírně složité. A pak se mi povedlo během 14 dní vybrat přes 60 000 Kč a já doslova zíral na naskakující cifru a držel se rukou pevně stolu.

A bylo k tomu potřeba jenom soustředit se na výsledek a vložit projekt kniha do sbírky. Po takovém úspěchu se už nemůžu dočkat mojí další knihy pro děti – Můj domeček, kterou jsem ihned začal také plánovat.

Ve VIP klubu jsem dostal potřebnou injekci energie a odvahy na to jít si za svým a najít způsob, jak se prosadit. Pohádky do ranečku jsou už v tiskárně. Tady se můžete podívat, jak bude kniha vypadat.

A další kniha už se připravuje.

Vydání knihy tedy konečně není projektem, který by mi ležel v hlavě nebo jenom v šuplíku. Jdu dál a těším se na další tituly. Konečně mám pocit, že existuje cesta a je možné si dojít za tím, co chci.

Za to vděčím určitě VIP klubu, který mě podporuje na mojí cestě k úspěchu.

Petr Kubala: Uvnitř VIP klubu mě čekal obrovský pokrok a během 14 dní se mi povedlo získat prostředky na vydání vlastní knihy.

 


Zuzana Kejíková

34 let

Odjakživa jsem byla trochu stydlivá povaha a slovo podnikání mě strašilo. Svůj projekt jsem rozjela už před lety, než jsem se vůbec setkala s VIP klubem Zákony bohatství?! Hlavní náplní mojí práce je pomoc lidem, kteří mají vbočený palec či problémy s chůzí a chtějí se vyhnout nákladné a hlavně bolestivé operaci. Říkám tomu, že dávám lidi do pořádku. Někdy mi stačí pouze pohled na člověka při chůzi a už vím diagnózu.

Svoji práci miluji a dělám ji s nadšením, ale řešila jsem dlouho vlastní sebevědomí a strachy, které přicházely s tím, když jsem se chtěla prosadit. Hledala jsem cesty, jak z toho ven, ale pořád zůstávalo jenom u snů, které ne a ne zrealizovat.

Až mi padl do oka VIP klub Zákony bohatství?! Nabídka mě zaujala, tak jsem se přihlásila a byla zvědavá, co najdu uvnitř. A musím říct, že nelituji ani vteřiny. Díky obsahu, který v klubu je, jsem získala odvahu konečně jít ven se svým projektem a odstartovala jsem vydání svojí první knihy.

Vůbec jsem netušila, že už během několika dní se mi povede nasbírat více než 1/4 potřebných peněz. To pro mě bylo neuvěřitelné. Došlo mi, že jsem se nevěnovala marketingu a nedávala o sobě dostatečně vědět. Nikdo mě neviděl a nemohl tak oslovit, abych mu pomohla.

Uvnitř VIP klubu jsem narazila nejenom na pomoc Martiny, Tomáše a dalších koučů, ale také na další VIP členy, kteří si vzájemně pomáhají, inspirují se a dávají si zpětnou vazbu. Takovou podporu jsem si snad ani nemohla vysnít. Videa jako Jak na Facebook reklamu nebo Hvězdný marketing mě doslova přikovala k židli.

Posunula jsem strach stranou a konečně se ponořila do své práce naplno. V klubu jsem získala nové kontakty a začalo se to stupňovat.

Největší posun vidím v tom, že jsem se dříve bála doslova vystrčit nos, a dnes už točím vlastní videa a mluvím před kamerou. Dříve jsem si myslela, že se k tomu snad ani nikdy nedostanu. Ohlasy ve VIP klubu jsou ale velmi dobré a já tak získala potřebnou sebedůvěru pro další kroky.

A bylo potřeba pouze polknout strach a vyjít ven na světlo. Postavit se před kameru a zmáčknout tlačítko pro nahrávání. Díky získaným zkušenostem a odvaze jsem se poté rozhodla vydat knížku a setkala se s úžasnými reakcemi okolí.

Jsem vděčná za VIP klub a jeho podporu, protože, jak jsem řekla nedávno do videoreference pro Martinu Brandovou, bez Vás bych to prostě nezvládla. To, kam jsem se posunula, je prostě úžasné. Brzy vydám vlastní knihu, zájem o moje služby stoupá a já získávám nové skvělé kontakty pro svůj byznys.

Už si ani nedokážu svůj život bez VIP klubu představit. To, co se tam děje, je doslova transformační. Velmi ráda doporučím každému, kdo se chce konečně posunout a skutečně prodávat.

Zuzana Kejíková: VIP klub mi dodal sebevědomí a podporu jako nikdo předtím! Rozhodla jsem se natáčet videa, nebojím se tolik oslovovat lidi, a hlavně jsem se pustila do vydání vlastní knihy.

 

Tak jak se Vám líbily příběhy našich 3 klientů? Inspirovaly Vás?

Pokud ano, čekáme na Vás v našem VIP klubu Zákony BOHATSTVÍ?! s otevřenou náručí. Pomůžeme Vám stát se vyhledávanou osobností v oboru či vytvořit značku, která za Vás bude vydělávat peníze a přitahovat zákazníky. Jedině tak se stane rok 2018 Vaším rokem radostného růstu a jistoty.

P.S. Neexistuje více řešení. Kompromisy jsou opravdu jen pro věčné hledače… 🙁

 

 

 

Martina Brandová - Komunikace osobních a firemních značek
V roce 2016 vytvořila koncept Značkové show na YouTube. Do show pozvala 52 celebrit české i slovenské scény jako je Tatiana Vilhelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská nebo Tomáš Verner. Celý projekt spolupracuje s 12 charitami a nadacemi a získává tak charitativní přesah. Martina pomáhá ženám, aby byly sebevědomé, odvážné a finančně svobodné. Její příběh "chůvy milionářů a do pozice milionářky a majitelky firmy" inspiruje dnes a denně desítky tisíc žen v České a Slovenské republice. Nyní se naplno věnuje projektu VIP KLUB ZÁKONY BOHATSTVÍ, v kterém pomáhá ženám najít své pravé sebevědomí v podnikatelském, kariérním i osobním životě.
Komentáře